אם הייתם אומרים לנו לפני שבועות ספורים שאנחנו עומדים לפני סוג של מלחמת עולם בביצה המקומית לא היינו מאמינים, אבל מאז הספיקו לקרות כמה דברים, כמו למשל שידור פרק בתכנית "אמא מחליפה" בו השתתפו יוצאות "האח הגדול": עינב בובליל וטל גלבוע.

כזכור, הפרק יצר לא מעט דרמות ובאזז בעקבותיו והביא להרבה כעס בין הצדדים שבא לידי ביטוי בפוסטים ותגובות ביקורתיות של גלבוע ובן זוגה כנגד בובליל, ובמקביל לא מעט ביקורת על התנהלותו של בן זוגה של גלבוע מהקהל הרחב.  

אז אותנו למדו שהזמן עושה את שלנו או מרפא את הפצעים, אבל בסוף השבוע האחרון יפורסם ראיון עם גלבוע במגזין סוף השבוע של mako, לשם סיפקנו לכם הצצה והראינו לכם שטל ממש לא מתכוונת להשאיר את כל הדרמה מאחוריה. 

גלבוע, כפי שהצגנו בפניכם, הקדישה חלק נכבד מהראיון באמירות בוטות על בובליל כמו: "ידעתי שלא אעמוד בסטנדרט הניקיון של עינב בובליל, כי אני יודעת עם מי יש לי עסק. היא גם ביקשה מהשכן שיביא לה חלב לקפה. תגידי, אין לך שכל? חשבת שתכניסי לפה חלב?".

טל היקרה אכן ביקשתי מהשכן חלב ואכן הוא הביא לי ושתיתי איתו נס בבוקר בכיף גדול באתר בנייה לייד הבית שלך ולא בתוך הבית !!!! לא התכוונתי להכניס חלב לבית שלך וגם לא הכנסתי אז כן חמודה יש לי הרבה שכל ברוך השם

A post shared by עינב בובליל (@einavbooblil_benisti) on

 

עד אותו יום בובליל שמרה על פרופיל נמוך, בלעה את הרוק והעדיפה לא להגיב לעליהום שעשו גלבוע ובן זוגה ברשתות החברתיות נגדה, אבל הפעם היא לא התאפקה ולא נשארה חייבת ובחרה להגיב בחשבון האינסטגרם שלה: "טל היקרה אכן ביקשתי מהשכן חלב ואכן הוא הביא לי ושתיתי איתו נס בבוקר בכיף גדול באתר בנייה ליד הבית שלך ולא בתוך הבית! לא התכוונתי להכניס חלב לבית שלך וגם לא הכנסתי, אז כן, חמודה יש לי הרבה שכל ברוך השם". היינו אומרים שאנחנו מקווים שכל הסיפור הזה יסתיים בשלום, אבל בינתיים אנחנו עוקבים אחרי ההתפתחויות...עם פופקורן.