חגוש ואני באווירת שטות  #love #leonardcohen

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on

כמעט שלושה חודשים עברו מאז נפלה מחלון דירתה שבקומה הרביעית ביפו והובהלה במצב קריטי למחלקת טיפול נמרץ בבית החולים איכילוב. מאז לוסי דובינצ'יק עדייו מאושפזת בבית החולים ועוברת סדרה ארוכה של טיפולים משקמים במטרה לחזור לחיי השגרה.

במקביל, נראה שגם חיי האהבה של דובינצ'יק עברו שיקום רציני, כי זמן קצר אחרי שהתאשפזה, דובינצ'יק כבר הכירה בן זוג שהיה מאושפז גם הוא בבית החולים והשניים התארסו תוך זמן קצר.

לוסי דובינצ'יק (צילום: instagram)
חיוך חדש. דובינצ'יק ובן זוגה הנוכחי | צילום: instagram

מאז הנפילה דובינצ'יק שומרת על פרופיל נמוך ואוגרת כוחות לקראת השחרור הביתה שעתיד לקרות בעוד כמה שבועות, אבל עד אז היא דואגת להיערך ליום שאחרי עם דירה חדשה ומשותפת לה, לארוס הטרי ולבתה, הרחק מהמקום בו התרחש האסון.

כאמור, לתאונה הקשה שעברה דובינצ'יק היו השלכות כואבות במיוחד, כשאחד הדברים שנפגעו כתוצאה ממנה היה מבנה השיניים והלסת של דובינצ'יק. חדי העין שביניכם בוודאי הצליחה גם לשים לב כי דובינצ'יק הקפידה במעט התמונות שהצטלמה לאחר התאונה להימנע מלהגיד "צ'יז" ולא לחשוף את שיניה.

אבל מאתמול בערב מדובר בהיסטוריה, כי השחקנית העלתה לחשבון האינסטגרם שלה פוסט מחויך ואופטימי עם הארוס שלה, חגי פוקס, כשהשניים מחייכים, שרים ועושים שטויות, כשעל הדרך דובינצ'יק מציגה את סיום טיפולי השיניים שלה שהעניקו לה חיוך חדש וטשטשו כל שריד מהנפילה. 

על פי מקורבים, לצד השיפור הזה, דובינצ'יק עוד לא הולכת לבד, אך מתקדמת מדי יום. כרגע היא כבר מסוגלת לעמוד לבד והמטרה היא שכשתשתחרר מבית החולים היא כבר תוכל לצאת ולצעוד על הרגליים בכוחות עצמה. אנחנו מחזיקים אצבעות.