שיר אלמליח הכירה את צלם האופנה ג'וזף קראדו כבר לפני מספר שנים. התפתחות רומנטית ביניהם הייתה לא רלוונטית אז מאחר שאלמליח ניהלה מערכת יחסים עם אלרואי כהן, אך קצת יותר משנה אחרי שהתגרשה נודע כי הדוגמנית המצליחה החלה לצאת עם הצלם הנחשב.

היחסים בין אלמליח לקראדו, טפו טפו טפו, לגמרי מוצלחים. הוא מגיע לביקורים בישראל, היא טסה אליו לעיתים תכופות ומשתדלת לשלב ביזנס עם פלז'ר מעבר לים והוא אפילו פגש את הוריה של אלמליח בביקורו האחרון בישראל.

שיר אלמליח
"מעבר לחו"ל מהצד של שיר עוד לא על הפרק" | צילום: אביב חופי

"הם משקיעים מאוד במערכת היחסים ומאוד כיף להם ויש ביניהם כבוד ואהבה", מספר חבר קרוב. "וברור ששיר תנצל כל הזדמנות כדי לטוס לפגוש אותו והפוך".

"לשיר יש מחויבויות בארץ", מספרת חברה קרובה. "מעבר לחו"ל מבחינתה עוד לא על הפרק. בינתיים הם יצאו לחופשות משותפות וישתדלו להגיע לבקר אחד את השניה לפחות פעמיים בחודש", הוסיפה.

שיר אלמליח והחבר
תפגוש בקרוב את ההורים שלו. אלמליח וקראדו | צילום: instagram

ברור שהנושא של המרחק עלה לא פעם בשיחות, ולמרות ששיר לא נרתעת ממעבר להתגורר בחו"ל ועם אלרואי היא אפילו ניסתה את זה לכמה חודשים במטרה להשתקע, זה משהו שעדיין רחוק מלקרות. היא וג'וזף עדיין בתחילת הקשר, עד כמה שהוא מתקדם טוב", הרחיבה.

ובכן, חברים, אמנם מעבר לחו"ל לא רלוונטי עכשיו מהצד של שיר וחתונה כנראה לא תהיה כאן בקרוב, אבל השניים החליטו לעשות צעד משמעותי ובביקור הקרוב של אלמליח במילאנו היא תפגוש את הוריו של ג'וזף. "הוא מאוד אוהב את שיר, מדובר באהבה גדולה ולא משהו זמני", סיכם מקורביו לאלמליח. אנחנו לא רוצים להלחיץ, אבל אנחנו כבר מתים לראות את שיר בלבן.

שיר אלמליח
אולי תעבור לגור כאן ונסיים עם זה? | צילום: אביב חופי