במשך הימים שחלפו מאז שביטל את החתונה עם שיר רוזנבלום, ציפורה אהרון הספיקה לדווח כי היא מאושרת מהחדשות אבל מצדו של בנה דודו לא נשמעה אף מילה בנושא. עוד בשבוע שעבר סיפרנו לכם על הספקולציות השונות שטוענות כי לא ציפורה ולא הסכם ממון עומדים בבסיס הפרידה הזו אלא דווקא ניסיון לתרגיל ביח"צ שבמהלכו דודו וגם ארוסתו לשעבר ירדו לחלוטין למחתרת.

בניגוד לאמו שהספיקה להצהיר על שמחתה מהפרידה, דודו שבר את את השתיקה שלו שבר רק בשבת האחרונה, כשהופיע מול אלפים ברידינג 3 בהופעה שמשכה אליה את כל כלי התקשורת בניסיון להשיג תגובה ממנו אך לשווא - דודו ואנשיו סירבו להשיב על שאלות מאחורי הקלעים. רק על הבמה דודו עשה צעד ראשון להכרה בפרידה שכיכבה בכל מדורי הרכילות השבוע האחרון.

חוץ מלהכיר בכך שהוא עובר תקופה קשה, דודו העדיף להסביר לקהל כי את העצב שלו הוא מתכוון להעביר באמצעות שיר פרידה חדש שעתיד לצאת בקרוב אותו לא תכנן לשיר בהופעה.  "אני רוצה לשתף אתכם במשהו שאישי שאני חווה בתקופה האחרונה", סיפר דודו, "כמו שאתם יודעים, דרך היצירות שלי אתם רואים אותי תלוי ושקוף, משתף אתכם בכל מה שאני עובר וכל מה שאני מרגיש".


מילות השיר לא משאירות הרבה מקום לפרשנות כשדודו שר באופן הכי ברור שאפשר: "איך ארגיש מחר כשאראה אותך עוזבת? לא יהיה לי קל. הזמן הוא לא תרופה, הוא רק כאב. עוד לילה מנוכר עם התמונה שלך בחדר, קחי את הדמעות. נשאר לי לקנא לך בלילות".

במקרה שהשיר יהפוך ללהיט, היינו ממליצים לציפורה לדלג על המילים הבאות: "היית עכשיו, הלכת ולא חוזרת. גם היום בחדר שקט נשאר לי אז אל תלכי ממני. מה נשאר? כלום לא נשאר, לקחת הכול ממני. מה נותר מן העבר? תמונה שלך ולב נשבר. ושוב נגמר לו יום וריכולים זולים ושקר ושוב הכותרות, הניחו לי לכאוב בשקט, לפרוק את הכאב וכל מה שיושב לי על הלב". 

לא ברור לאן תתקדם מערכת היחסים של אהרון ובת הזוג, וכרגע כל תיאוריות הקונספירציה סביב הפרידה עדיין בשיאן. אנחנו לא נופתע אם בעוד ימים אחדים נשמע על קאמבק זוגי ואפילו נשמח לשמוע שכך אבל איך שיר זמר אחר? ימים יגידו.

דודו אהרון ושיר רוזנבלום
בהופעה הבאה--->בונים על רגע כזה | צילום: אורית פניני, יחסי ציבור

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם