סליחה נתי חברים, אני עומדת מאחורי כל מילה שאמרתי במשחק ומאחורי כל מהלך שעשיתי גאה ושלמה מאוד. מלבד הרגע הזה. מהמרחק שבו ישבתי לא יכולתי לראות באמת מה נתי עובר ובוודאי שלא שמעתי מילה ממה שאמר. השתעשתי שהוא תקוע כי מרחוק זה נראה כמו סצנה ב"פספוסים". בכלל לא הבנתי את הסיטואציה ויצאתי רע(ה) בעייני עצמי קודם כל. ברור לי שלו הייתי מבינה שהוא במצוקה פיזית אמיתית ומתקשה לנשום הייתי קמה לסייע לו, אבל לא בדקתי מה קורה איתו ואני מתחרטת על כך. עכשיו כשאני רואה מה עובר עליו ושומעת אותו קורא לעזרה אני מתביישת בסצנה הזו ולא עומדת מאחוריה. אני משוכנעת שכל מי שהיה במשימה מרגיש אותו הדבר.

A post shared by maayan adam (@maayanadam) on


זו לא הפעם הראשונה שמעיין אדם, כוכבת תכנית הריאליטי "הישרדות", מנצלת את במת האינסטגרם ופותחת את כל מה שיש לה להגיד על אירועי התכנית בפרספקטיבה לאחור. לפני פחות מחודש היא הגיבה שם בצורה חריפה על ראיון שנתן מתמודד נוסף בתכנית, נתי שדה, כשתיאר אותה כאחת ש"יכולה להסביר גם למה היטלר הרג שישה מיליון יהודים". אאוץ'. 

כנראה שככל שהזמן עובר, אדם מתרככת ומגלה לנו גם את הצדדים הרכים שלה ואת החרטות שלה על התנהלותה על האי. דוגמה לכך היא הפוסט שהעלתה היום (ה') בו התייחסה לפרומו ששודר ונראתה מתעלמת ואף לועגת לקושי ולמצוקה של שדה. 

הפרומו ששודר גרם ללא מעט להרים גבות ולתהות על התנהגותה של אדם ובעקבותיו הגיעו גם תגובות קשות במיוחד. כנראה בגלל זה, החליטה אדם לכתוב את הפוסט בו היא מתנצלת ומספרת על הקושי שלה לראות את עצמה על המסך מתנהגת בצורה כזו: "סליחה נתי. חברים, אני עומדת מאחורי כל מילה שאמרתי במשחק ומאחורי כל מהלך שעשיתי גאה ושלמה מאוד. מלבד הרגע הזה. מהמרחק שבו ישבתי לא יכולתי לראות באמת מה נתי עובר ובוודאי שלא שמעתי מילה ממה שאמר. השתעשעתי שהוא תקוע כי מרחוק זה נראה כמו סצנה ב"פספוסים".

וואלה לא קמה ככה בבוקר אז תודה ל@galita_fashion על הלוק ול@roydaniel על שיער גולש.

A post shared by maayan adam (@maayanadam) on


"בכלל לא הבנתי את הסיטואציה ויצאתי רע(ה) בעייני עצמי קודם כל", ממשיכה אדם, "ברור לי שלו הייתי מבינה שהוא במצוקה פיזית אמיתית ומתקשה לנשום הייתי קמה לסייע לו, אבל לא בדקתי מה קורה איתו ואני מתחרטת על כך. עכשיו כשאני רואה מה עובר עליו ושומעת אותו קורא לעזרה אני מתביישת בסצנה הזו ולא עומדת מאחוריה. אני משוכנעת שכל מי שהיה במשימה מרגיש אותו הדבר".

התגובות לפוסט של מעיין, אגב, לא איחרו לבוא והן לא היו מפרגנות בלבד. מעיין זכתה ללא מעט ביקורת גם אחרי ההבהרה הזו, כשאנשים קראו לה "רעה" והבהירו כי הדרך בה בחרה להתנהג לא הייתה יפה: "זה לא נראה טוב בכלל, והסצנה הזאת נתנה עוד קצת אוכל לשונאים שלך", "הפרק היה מצמרר ומבחיל גם בלי הפינאלה של הפרומו. נתי תיאר אותך במדויק".