פוסט אחד שהעלתה השבוע מורן פיטנס, בעלת סדנאות לחיטוב הגוף ולהרזיה, הוביל לסכסוך בינה לבין האיט גירל אדל בספלוב.

אשת הכושר החליטה לשתף פוסט שהעלתה בעבר בספלוב בעמוד האינסטגרם האישע שלה, שם היא סיפרה שהורידה במשקל בעזרת תוספי מזון שפרסמה ובשילוב כושר. כששיתפה מורן את הפוסט של אדל, היא מיהרה לציין שאין דבר כזה כדורי הרזיה טבעיים וכי מדובר בשקרים.

אדל בספלוב (צילום: צילום מסך, פייסבוק)
"יש לי מספר דברים להגיד כנגד הפרסום המזעזע שבספלוב מעבירה". הפוסט של מורן פיטנס | צילום: צילום מסך, פייסבוק

מורן כתבה כי אין לה דבר נגד פסבלוב, אך טענה במקביל כי בפוסט מוכרים שקרים ואשליות וגורמים לבחורות שיכולות להשתמש בכדורים שקריים ודיאטות חולניות בשביל לרדת במשקל, כשבפועל זה רק פוגע בהן ושם פירטה את כל הנזקים שהדבר עלול לגרום - הן במובן הנפשי והן במובן הפיזי.

אדל בספלוב (צילום: צילום מסך, פייסבוק)
"אל תאמינו לשקרים" | צילום: צילום מסך, פייסבוק

"אני דוגלת באורח חיים בריא. אני דוגלת בתזונה נכונה. אני מדריכה נשים להצלחה בגוף ובנפש", כתבה פיטנס ועוררה את תשומת לבם של אדל בספלוב ואנשיה, שמיהרו לפנות אליה על מנת להוריד את הפוסט אחרת יפנו לעורך דין.

שבת שלום כל חברי האינסטגרם האהובים שלי איך היה הפרק הראשון של האיט גרילס? @itgirls.il

A post shared by אדל בספלוב (@adelbespalov) on

אמנם הפוסט הוסר במהרה, אך אנשיה של בספלוב טרם נרגעו מהדברים שנכתבו וטוענים שנעשה שימוש על מנת לקדם את מורן על גבה של בספלוב מבלי שיהיה ביניהן שום קשר או שיתוף פעולה ולכן החליטו לפנות בכל זאת להליך משפטי.

בספלוב, כועסת?

"יריב נתי, הסוכן שלי, מטפל בזה. אנחנו מגישים נגדה תביעה משפטית. אני  מעולם לא הצטלמתי עבורה או אישרתי לה להשתמש בתמונה הזו, זו תמונה שפורסמה מזמן בקמפיין אחר לגמרי שלא קשור אליה ואין לי שום קשר עסקי איתה. מעולם היא לא קיבלה אישור להשתמש בי או בתמונה".

נתי, תתבעו?

"הכל עבר לטיפול של עורך דין. אנחנו רואים את זה בחומרה, זו גניבת דעת, מרמה ושימוש בתמונה תוך הפרת זכויות יוצרים".

יוספה ברק בשם מורן פיטנס:

"מורן דוגלת בספורט ובריאות. יוצאת נגד התופעה של כדורי הרזייה וכמובן לא נגד אדל בספלוב, אלא נגד פרסום כדורים לצרכי הרזייה. מאחלת לכולנו בריאות גוף ונפש".

The best birthday  @liloswim

A post shared by אדל בספלוב (@adelbespalov) on