כבר קרוב לארבע שנים שאדל בספלוב מטפחת זוגיות עם בן זוגה, מאצ' עבד, ומי שעקב אחריה בשנים האחרונות בתכנית "איט גירלז" ובלא מעט ראיונות, כבר יודע שהכוכבת לא הולכת סחור סחור ואומרת בצורה ברורה: היא רוצה חתונה. לשמחתה, נראה שהיום היא קרובה יותר מאי פעם להצעה המיוחלת ולמיסוד הקשר.

עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהשניים כבר הספיקו בעבר להיפרד מספר פעמים - אחת מהפרידות הייתה לזמן לא מבוטל. בראיון שהעניקה לאפרת וכטל בתכנית "אנשים" (שתשודר הערב, 17:15, קשת 12) היא מספרת על התקופה ההיא.

בכל הפרידות שלך ושל מאצ' היה לך חשוב לדעת אם היה עם נשים אחרות?

"לא, אפילו לא טיפה. מותר לו לעשות מה שהוא רוצה, באותו יום שהוא נפרד, הוא יכול להיות עם מי שהוא רוצה. אני כל כך לא במקום הזה שהוא צריך לחכות, למה שגבר יחכה שבוע-שבועיים? הוא נפרד בגלל שהוא רוצה להיות עם עוד בחורות. צריך להגיד לו תודה, אמיתי. יש גברים שבוגדים. הוא, היה לו כנראה את החשק הזה להיות עם בחורות אחרות, ולצאת ולבלות, והוא פשוט נפרד. הוא לא הלך ובגד, הוא נפרד. זה גבר. הוא גבר מאצ'".

My love  @mach_abed19

A post shared by אדל בספלוב (@adelbespalov) on

אבל הוא יכול לקום באמצע נישואין ולהגיד את זה?

"הוא לא יכול לקום באמצע נישואים, ממש לא. זה לא האופי. הוא עשה את כל ה'ללכת ולחזור' בשביל להגיע למקום שהוא כבר שבע, כבר עשה את הגרעפס שלו. כשאת מסתכלת על המשפחה שלו, על אבא שלו, אז השורש של מאצ' טוב, השורש של הגבר שלי טוב. אז אם אני אסבול שנה, שנתיים, ארבע ובסוף אני אזכה בו לכל החיים - אז מה זה הארבע שנים האלו? את חושבת שזה מזיז לי? אז הוא הלך לשם ולפה ולשם ולפה, בסוף לאן הוא חזר? הביתה, למיטה שלו, לכלב שלו, לבית שלו, אז מה? אז הוא נהנה קצת, מה קרה?". 

נסיך שלי ❤️ @mach_abed19

A post shared by אדל בספלוב (@adelbespalov) on

בספלוב, כזכור, פרצה לחיינו בתכנית "המירוץ למיליון", שם התחרתה לצד בן זוגה דאז, טום קשתי. מים רבים זרמו מאז בנהר ועל אף שמדובר בהיסטוריה, כעת היא מרגישה בנוח לדבר על הזוגיות עמו וההתמודדות עם הבגידות כבחורה צעירה.

"טסנו לגמר חצי שנה אחרי שנפרדנו כבר וצריך לשחק אותה זוג, כי העונה עוד משודרת", מספרת אדל, "אני ביקשתי להפריד אותנו בחדרים ולא הפרידו, הייתה לי מועקה נוראית. זה היה אחרי ארבע שנים שגיליתי עליו דברים, הייתי ילדה וזה, נשים, בגידות פה ושם, ואת ממש לא רוצה לראות אותו". 

טום קשתי, אדל בספלוב (צילום: ברק פכטר)
"גיליתי עליו דברים דברים, נשים, בגידות. הייתי ילדה". בספלוב וקשתי | צילום: ברק פכטר

איך גילית שהוא בוגד בך?

"אני ידעתי שהוא בוגד בי ונשארתי במצב הזה, אבל לומדים. ודי, זהו, משחררים. אהבה ראשונה, ילדות, הכל בסדר. זה לא שהיינו לפני חתונה והוא בגד בי, זה לא כמו שמאצ' היה בוגד בי, אלוהים ישמור, טפו טפו טפו".