הילדות בתמונה הן אחותי הגדולה לבנת ואני. אחותי היקרה והיפה שאת הקשר שלנו אי אפשר להסביר במילים. קשר של אחיות. קשר דם. לקראת צאת הסינגל החדש שלי 'אחותי', החלטתי לבדוק איתכן בנות איך נראה ומרגיש הקשר ביניכן - קשר בין אחיות. שלחו אלי בהודעה לעמוד הפייסבוק תמונה משותפת שלכן וסיפור ששתיכן זוכרות - כזה שאצחק ממנו, שאתרגש ממנו, או אפילו כזה שיזכיר לי את הקשר שלי עם אחותי. התמונות והסיפורים שלכן יועלו לעמוד הפייסבוק שלי עם תיוג שלכן. ואת האחיות, שהתמונות או הסיפורים שלהן נגעו בי במיוחד, אזמין להשתתף בצילומי הוידאו קליפ לשיר החדש, איתי ועם אחותי. אני ממש מתרגשת ! תודה על שיתוף הפעולה ונתראה בקרוב ! #אחותי

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on

בשנה האחרונה שירי מימון הספיקה לככב בדיילי מייל הבריטי כשהצטלמה יחד עם בר רפאלי והציגה את ההריון הפוטוגני של שתיהן, אבל שירי דווקא לא מתעסקת בהווה והיא החליטה לקחת אותנו כמה שנים אחורה.

"הילדות בתמונה הן אחותי הגדולה לבנת ואני. אחותי היקרה והיפה שאת הקשר שלנו אי אפשר להסביר במילים. קשר של אחיות. קשר דם", כתבה שירי מימון בפוסט, "לקראת צאת הסינגל החדש שלי 'אחותי', החלטתי לבדוק איתכן בנות איך נראה ומרגיש הקשר ביניכן -  קשר של אחיות".

The perfect vacation but .... Missing home ❤️ #prague

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on

היה לנו קצת קשה לזהות את שירי בתמונה, אבל המטרה ללא ספק מקדשת את האמצעים ושירי מבקשת מעוקביה ברשתות החברתיות לשלוח לה תמונה משותפת עם אחיות בצירוף סיפור אישי - והיא כבר תדאג לפרסם את הסיפורים והתמונות בפייסבוק האישי שלה. 

בדרך, מהופעה להופעה עוצרת לזמן איכות נשי בגליל , החברות כבר מחכות לי שם! #הכי מחוברות Vip  איזה כיףףףףף לנוח ולישון סוף סוף!

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on