אם חשבתם שימי הדרמה בחייו של דודו אהרון עברו חלפו להם מן העולם, אתם תופתעו כנראה לגלות שממש השבוע אחת כזאת כמעט הצליחה להתחמק מעינינו.

ביום שישי האחרון הגיע הזמר המצליח להתארח בתכניתו של אבי כאכון "כמעט שבת שלום" (קשת 12), שם, על פניו, הכל זרם על מי מנוחות - או לפחות זה מה שרצו שנחשוב.

בעוד שעל מסכי הטלוויזיה שלנו נראה היה כי מדובר בראיון נעים וכיפי בין השניים, מסתבר שבפועל אהרון פוצץ את הראיון בעקבות שאלה רגישה, ומאחר והתכנית מצולמת מראש ולא בשידור חי - התקרית נשארה על רצפת חדר העריכה. 

דודו אהרון  (צילום: instagram)
לא ראו את זה מגיע. אהרון ובת זוגו | צילום: instagram

אך מה גרם לו להגיב באופן כזה? אהרון אכן הגיע להתראיין כפי שנקבע, כשבשלב כלשהו של השיחה המנחה, כאכון, שאל אותו לגבי החיקו של אמו, ציפורה, בתכנית "ארץ נהדרת". תחילה אהרון שמר על איפוק וענה שהוא בעיקר צוחק מזה, אלא שאז הקרינו לו קטע קצר של החיקוי - וזה כנראה היה הקש ששבר את גב הגמל. 

ציפורה אהרון והחיקוי, מאי 2016 (צילום: מיכל אפרתי\ארן חן צלמים)
דומה? מריאנו בדמותה של ציפורה | צילום: מיכל אפרתי\ארן חן צלמים

באמצע השידור אהרון קם ממקומו ועזב בהפתעה את האולפן, כשהמנהל שהגיע איתו למקום יצא אחריו. בניסיון לפייס בין שני הצדדים, אהרון טען כי התחושה היא שהגיע לתכנית במטרה שיעשו ממנו צחוק, ושהשאלות שנשאלו והאווירה לא מקובלות עליו. 

לבסוף, אחרי נסיונות של כאכון ואנשי הפקה נוספים להרגיע, לשכנע ולהתנצל כלפי הזמר ומנהלו, שני הצדדים החליטו לשכוח ממה שקרה ולהתחיל את הצילומים מחדש - וזה גם מה שלבסוף שודר.

כאכון, דרמה בשידור?

"אני לא מגיב על דברים שקורים בשידור".

טל אהרון, מנהלו של דודו, בתגובה: "אנשים צריכים לדעת לעמוד במילה שלהם.. 'ברית כרותה לשפתיים'".