זה היה עניין של זמן עד שזה יקרה וברמת העיקרון חיכינו לזה כמו שאנחנו מחכים ליום שבו אלירז (אולי תציע כבר?) שדה ואילנית לוי יתחתנו, אבל אנחנו יכולים גם להסתפק בינתיים גם בגרסת הבייביז.

ליאן ואלין גולן, ילדיהם המשותפים של אייל גולן ואילנית לוי, זכו לקמפיין ראשון משותף של שניהם כשהתייצבו השבוע על סט הצילומים לקמפיין החורף של המותג "טובליברט", ואם אתם שואלים את עצמכם למה דווקא עכשיו, כמובן שיש סיבה שמסתתרת.

משפחת גולן-לוי, כולל הילדים, הם חברים קרובים של הבעלים של המותג שזכה גם להיות אחת מהדמויות שליאם הבן אוהב באופן אישי, אז למה שלא לתרגם אהבה וחברות גם לעסקים? 


כשהם אוחזים בידה של אמא אילנית, הגיעו הילדודס לסט הצילומים בסיום יום הלימודים. אלין, שבכלל לא הייתה אמורה להצטלם, החליטה ברגע האחרון להצטרף לחוויה ולדגמן יחד עם ליאם והבינה שזה בדיוק הזמן להתחיל לבנות את עצמה. ילדה חכמה, לא?

למרות העובדה שגם אם מחברים את הגיל של ליאם ואלין יחד התוצאה תהיה שוות ערך לגיל של נועה קירל, אבל הם כבר הפכו לכוכבים בפני עצמם ברגע שנולדו ושניהם כבר מנוסים בפרסום, כשליאן שרה בעבר שיר עם אבא אייל וליאם הצטלם איתו לקמפיין, עכשיו הגיע הזמן של השניים לעמוד על סט הצילומים לבד, לחייך ולבנות קריירה, כי לפי הניסיון שלנו עם משפחת גולן, משעמם זה בטוח לא יהיה.

אייל גולן (צילום: איתן טל)
בקרוב גם קמפיין משותף של השלושה? | צילום: איתן טל
אייל גולן (צילום: איתן טל)
מבחינתנו אתה כבר מוכן להיות על איילון | צילום: איתן טל
אייל גולן (צילום: איתן טל)
נראה לנו שאתם כבר יותר ממוכנים לבוק בר ובת מצווה | צילום: איתן טל
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם