אתם בטח זוכרים את המערכון ששודר בשבת האחרונה ב"ארץ נהדרת" שם הכוכב העולה, דדי דדון, מתראיין לחדשות ונתקל בשאלה שחוזרת על עצמה על זמר של להיט אחד ומפוצץ ראיון, נכון? אז דעו לכם שהסיטואציה הזו היא לא דמיונית.

לפני כשנה וחצי התראיין הזמר פאר טסי לחדשות 2, ממש אז כשכבש את המדינה עם "דרך השלום", ובמהלך הראיון הגיע לבית הספר בו למד ושם, כשלא אהב את שאלותיו של הכתב, פוצץ את הראיון ועזב את המקום. מוכר לכם?

בראיון שערך עם טסי יונתן ריגר בעונה החדשה של תוכניתו "סמולטוק" בהוט בידור ישראלי, הוא החליט להסביר באיחור קל את הדרמה שקרתה על הסט וגררה לא מעט הדים בכלי התקשורת.


"עידו (המראיין) אחלה בחור", מסביר טסי, "היו לי איתו שני צילומים. ביום הראשון ישבתי ועניתי לו על כל השאלות ברוגע, והוא שאל אותי יש לך שיר אחד ועניתי לו והכל בסדר. ואז הוא אמר לי לבוא איתו לבית ספר שלי, אני לא כזה בא לי ללכת לבית ספר שלי, בא לי לעשות דברים אחרים אבל הוא רצה ואמרתי באהבה".

אז מה בכל זאת השתבש? "הוא התחיל לשאול את אותם שאלות ליד ילדים בני עשר, להוציא אותי חומוס וזה הרגיז אותי. כשראיתי את הכתבה די התעצבנתי על עצמי שקמתי והלכתי". ברור לכם שגם אנחנו היינו מגיבים ככה אם היו מוציאים אותנו חומוס, נכון?

פאר טסי
מה אתם רוצים, מה? הוציא אותו חומוס | צילום: סטודיו בורלא
_OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם