היינו הראשונים לחשוף בפניכם את הקשר הרומנטי בין יוצאת "האח הגדול", אביבית בר זוהר (34) לבין חלוץ מילאן ושחקן נבחרת איטליה, מריו באלוטלי (25), אבל אפילו אנחנו לא צפינו את התפנית שהסיפור הזה קיבל.

השניים, שהספיקו להיות מתועדים בדייט רומנטי, נקלעו למריבה במסגרתה לדברי בר זוהר, באולטלי תקף את בר זוהר באופן פיזי ומילולי בפומבי כשהוא נוקט באמצעים אלימים במיוחד.

בר זוהר, שהודיעה כי אינה מתכוונת לשתוק למרות שמו הנודע של באלוטלי, הגיעה למילאנו בסוף השבוע האחרון, שם ערכה פגישות עם עורדי הדין ששכרה עבור המקרה, עו"ד רוקו ויסינו ועו"ד ג'יאנמריה פוסטי.


לאחר התייעצות עם עורכי דינה, בר זוהר הגיעה אל תחנת המשטרה במילאנו, שם הגישה תלונה רשמית כנגד באלוטלי על תקיפה. אל התחנה היא הגיעה עם עורכי דינה ושם בילו כשלוש שעות כשבר זוהר מפרטת בפני השוטרים את המקרה, שהגיע אף לכותרות של אתרי הרכילות בעולם.

טרם התלונה, באלוטלי הספיק להכחיש כל קשר למעשים וטען בתוקף כי אשת יחסי הציבור של בר זוהר היא זו שגררה אותה להגיש תלונה שקרית. ובכן קרה או לא, באלוטלי יאלץ להסביר את עצמו בפני המשטרה כשיזומן לחקירה בנושא. 

אם זה לא מספיק, דעו שהוא גם יאלץ להתמודד עם התביעות המשפטיות בדרך - זו של אביבית וזו של אשת יחסי הציבור שלה, שהצטרפה לתביעה נוספת כנגד באלוטלי בטענה כי הוא הוציא את דיבתה בתגובתו.

כך היה נראה שישי האחרון, הדרמטי במיוחד, בחייה של אביבית כשזו הגיעה להתלונן נגד השחקן האלים. היום היא כבר תשוב ארצה ותחכה להמשך ההתפתחויות בנושא בקרב המשפחה והחברים.

אביבית בר זוהר
ככה אני נראית כשאני במוד רציני
אביבית בר זוהר
שנייה רגע, יש לי מוד רציני גם מהזווית הזאת
אביבית בר זוהר
סלפי "הגשתי תלונה במשטרה נגד שחקן כדורגל עולמי", עשיתם פעם?
_OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם