מסתבר שהדרמות המשפחתיות של אייל גולן לא נגמרות באביו, דני ביטון, איתו ניתק קשר אחרי התפוצצות הפרשה הגדולה סביבם. לגולן יש ארבעה אחים ולגבי שניים מתוכם אמר לאחרונה: "לא יודע אם אני אזהה אותם אפילו".

גולן התראיין לספיישל שבועות אצל שדרן הרדיו יורם סוויסה שישודר מחר ב-16:00 ברדיו דרום, וחשף בגילוי לב קשה על הנתק בינו לבין שני אחריו והצליח שוב להפתיע אותנו.

"יש לי עוד ארבעה אחים", סיפר לסוויסה, "אחת מהן עובדת איתי, זאת מאיה שאליה אני הכי קרוב אליה. עוד אחות, חופית שגרה פה באשדוד דרך אגב, שאיתה גם, אני באמת בקושי בקשר, ועוד שני אחים שאני לצערי, לצערי הגדול, באמת אומר את זה, אני לא יודע אם אני אזהה אותם אפילו".


"לי זה כואב ולי זה חורה", הוא אומר, "לא רציתי שהילדים שלי יהיו אותו דבר. אם יאן היה גדל בתל אביב אז מתי הוא יראה את האחים שלו? פעם בשבוע בארוחת שישי. ואם במקרה הם אצל אילנית ולא אצלי אז בכלל זה פעם בשבועיים או פעם בשלושה שבועות ואני רציתי שהם יהיו אחים אמיתיים".

כדי לקרב בין ילדיו, מספר גולן, "הבאתי אותו (את יאן) לרחובות, והם (ליאם ואלין) באים כל יום, כל יום פשוט לראות אותו. הם מטורפים עליו. הם לא מרגישים את העניין הזה של אחים חורגים".

"השבוע הלכנו ביחד, אני רוסלנה, יאן, אלין, ליאם ואילנית למסעדה, לאכול ביחד", גולן מספר ומצליח שוב להפתיע בהרכב המשפחתי. "הלכנו לעשות דרכונים לכולם כי אני לוקח אותם עוד מעט לחו"ל וצריך שאילנית תהיה, כי חייב את שני ההורים והלכנו אחר כך לאכול כולם והיה כיף גדול".

יאן גולן חוגג שנה
עברו לרחובות במיוחד
אין תמונה
הפעם הראשונה שנפגשו

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם