נראה שהטעימה הקטנה מהחיים בכותרות שקיבל יוצא העונה השלישית של "האח הגדול", יגאל אלנקרי, עשתה לו חשק להשאר פה איתנו במרכז העניינים, כי עכשיו הוא מספק לנו כותרת אחת נוספת תחת אותו סכסוך עסקי עליו סיפרנו לכם.

פרופיל פייסבוק תחת השם "לידור בן" פרסמה ברשת החברתית פוסטים ובהן טענה שאלנקרי הוא מטריד ופדופיל, ואף ייחסה לו עבירות מין חמורות. לטענתו של אלנקרי, מדובר במתקפת נקמה חסרת בסיס.

לפי דבריו של אלנקרי מי שאחראי לפוסטים ולהצתת השמועות הוא איש חיי לילה מוכר שפשט רגל וחייב לו כספים, אותם אלנקרי דרש ממנו להחזיר ולכן פתח במסע הנקמה הזה ברשתות החברתיות.


אחרי שגילה אלנקרי כי נפתחו שני פרופילים פיקטיביים בפייסבוק שמציפים את אותן שמועות, הוא החליט לפנות להנהלת פייסבוק בבקשה להסיר את התוכן השקרי והפוגעני. עשרה ימים אחרי שפנה אליהם החליטו בהנהלת הרשת החברתית כי אין סיבה להסיר את אותם פרופילים.

התשובה השלילית שקיבל גרמה לאלנקרי לגשת אתמול (יום א') למשטרת ישראל, שם הגיש תלונה נגד פייסבוק ישראל באמצעות עורך דינו תומר ריטרסקי כשלטענתו אין לאלנקרי עבר פלילי, וכי הפוסטים מפיצים שקרים שמוציאים את דיבתו.

משטרת ישראל זימנה את החשוד, איש חיי הלילה שחייב לאנלקרי כסף, לחקירה, אך לפייסבוק יש חוקים משלה והם עדיין בשלהם - לא מחקו את הפרופילים שהפיצו את אותם שקרים לטענת אלנקרי.

אין תמונה
דרישתו של אלנקרי לפייסבוק
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם