כחודשיים עברו מאז שיוצא "האח הגדול" שי חי והעיתונאית מיקי לוין החלו להגיש תכנית רדיו משותפת מדי יום חמישי ב-103fm רדיו ללא הפסקה, כזו שסיפקה לא מעט כותרות במהלך הדרך אולם ניתן להניח כי תכנית זו הגיעה לסיומה בטרם עת לאור ההתפתחויות שאירעו באולפן בחמישי האחרון.

כמדי שבוע, שי חי ומיקי מארחים בתכנית אורחים שונים כשהשבוע היה זה צביקה פיק שהצטרף אל השניים. תניה גרבר, בת זוגו של שי חי, נוכחת לרוב בעת השידור כשבמקום נמצאות גם אשת הקונטרול ומפיקה. הפעם היה אורח נוסף מלבד פיק - בן זוגה של לוין, שהמתין לה מחוץ לאולפן.

ללא סיבה נראית לעין ומבלי שברור הרקע בין השניים, דקות ספורות לאחר שהשידור החל שי חי יצא מהאולפן והטיח דברים קשים בבן זוגה של לוין. על פי נוכחים במקום, בן זוגה של לוין מיאן להשיב לו ויתר הנוכחים חשו באי נוחות ולפיהם פיק אף רצה לעזוב את המקום מחשש להתפתחות אלימה.


לאחר שהטיח שי חי בבן זוגה של לוין מילים קשות, הוא החליט לעזוב את האולפן ולא לשוב בעוד שלוין המשיכה לשדר. משם הוא המשיך לאירלנד, שם הוא נופש עם תניה כשהוא מספיק לעדכן את צבא האמת בהתרחשויות. "היי משפחה יקרה", כתב בפוסט בפייסבוק, "מצטער על ההעדרות הארוכה, כרגע נחתתי באירלנד, הייתי בטיסות מהבוקר. ריגשתם אותי עם הדאגה והאכפתיות והדהים אותי לראות איך קבוצה שלמה של אנשים קמה על הרגליים והופכת עולמות.

אתם באמת מדהימים, אני מאושר ורגוע שאתם תמיד לצידי. אין ספק שאתם מרגישים אותי ואין טעם להסתיר מכם כלום, אכן הייתי בתחנה אמש ואכן נאלצתי לעזוב את השידור בתחילתו מסיבות שאיני יכול לפרט כרגע, בהמשך דברים יתבהרו. כרגע חשוב לי שתישארו רגועים ותדעו שאני בסדר, אוהב אתכם וגאה בכם משפחה שלי".

תגובתו של שי חי טרם התקבלה. 

מטעמה של מיקי לוין נמסר: "אין תגובה".

מרדיו ללא הפסקה נמסר: "אין תגובה".

 

שי חי ומיקי לוין (יח``צ: רונן פדידה, יחסי ציבור)
ישובו לשדר? שי חי ומיקי לוין | יח``צ: רונן פדידה, יחסי ציבור

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם