רגעים ספורים אחרי שפורסם כי הזמר שימי תבורי נעצר בסוף חודש יוני לבדיקה ע"י שוטרי תנועה בעקבות מידע מודיעיני שלפיו הוא נוהג שיכור ותחת השפעת סמים קלים, הוגש נגד תבורי כתב האישום ואתמול הוא עלה לשידור בתכנית "בריזה" ברדיו צפון והגיב לדברים בקלילות.

שדרן התכנית, אסי ג'וקר, החליט לקחת יוזמה ולחייג לשימי בשיחה מפתיעה, אבל כמובן שמי שענתה לטלפון הייתה לא אחרת מיהודית באומן. יהודית, זרמה עם השיחה והגיבה ברוגע כשאמרה שהדברים אינם נכונים וסיפרה: "כל העולם מעשן לפעמים".

יהודית לא הסתפקה והמשיכה: "זה דברים שקרו לפני המון שנים. שימי עישן לסירוגין והיום הוא כבר לא מעשן, הכל בלוף. אתה ראית בדיקת דם שלו?".

למרות שהיא סניגורית לא רעה בכלל, תבורי החליט להצטרף לשיחה בעצמו והבהיר: "הכל עשר. ראית איזה תמונה שמו לי? אני מתחת למועמדים של ארה"ב".

באותו השלב, החליט המראיין לבדוק עוד כמה דברים שקורים בחייו של שימי מלבד הפרשה שנחשפה, אבל מסתבר שדווקא שימי רוצה לדבר רק על זה:

מה אתה אומר על בן אל וסטטיק שופטים ב"כוכב הבא"?

"אל תעבור מנושא לנושא אח שלי".

אז נחזור לדבר על סמים.

"סתם שטויות. הייתי שבוע בהולנד ועישנתי ונהניתי ומותר שם והכל ופה עצרו אותי לבדיקה ולא מצאו אצלי שום סם. לקחו אותי לבדיקת שתן ולא מצאו כלום. הם נתנו לי חזרה את הרישיון וזה הכל. אני לא מעשן ואם מידי פעם באיזה חברה ועובר לידי סיגר, אז אני כן לוקח פאף קטן ונהנה מזה, מה העניין? אין לי צינגלה בבית".

איך חיי הנישואין עם יהודית?

"נהדר מותק. יש לי גם ידיעה בשבילך, היא בהריון. יהודית באומן בהריון, חודש שני".

איזה ילד מספר זה?

"תספור ותחזור אליי".

יהודית באומן (צילום: אלבום פרטי)
אין להם צינגלה בבית. תבורי ובאומן | צילום: אלבום פרטי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם