תקופה מורכבת במיוחד עוברת על שיר אלמליח שנאלצת בימים אלו להתמודד לא רק עם מחלת הסרטן של אמה, אלא גם עם הפרידה המתוקשרת מבן זוגה בעשור האחרון, אלרואי כהן.

על כל הדרמות האלו, מתווספת לדוגמנית דרמה נוספת - תביעה עתידית מהסוכן של אלמליח, מנכ"ל סוכנות הדוגמנות "עלית מודלס", שי אביטל.

בימים האחרונים אלמליח קיבלה מכתב התראה לפני תביעה מאביטל כשהרקע לכך הוא רצונה של אלמליח לעזוב את הסוכנות ולעבור לסוכנות אחרת. 


אביטל קיבל את הבשורה מאלמליח אולם הבהיר כי אין בכוונתו לאפשר למעבר להתרחש מאשר שזו חתומה מולו בחוזה. בשבועות האחרונים שני הצדדים ניסו להגיע להבנה ומשלא צלחו, אביטל החליט לנקוט בצעד משפטי.

לצד המהלך של אביטל, עורכות הדין של אלמליח הגיבו (לא באופן רשמי) לסוכן ומרוח הדברים עולה כי במידה שהצדדים יאלצו להגיע לבית המשפט - הן מוכנות לכך. מאחר ששני הצדדים לא ממהרים להעביר את העניין אל בית המשפט, אמש הם נפגשו פעם נוספת בניסיון להגיע לפשרה. מקורבים לשניים מספרים כי הם לקחו זמן לחשוב על העניין ובקרוב יתקבלו החלטות רציניות בנושא.

שיר אלמליח בתגובה: "זה לא סוד שאני בתקופה של שינויים בחיי. כחלק מהשינויים האלה, אני רוצה להתמקד בקריירה שלי והחלטתי להיפרד משי. צר לי ששי הגיע למקום כל כך נמוך של איומים עלי ועל משפחתי, זה ככל הנראה מנואשות, אחרת גם לא ברור למה הוא בוחר לנהל את הסיפור הזה בתקשורת ולא בינינו, בלית ברירה לבסוף אגיש תביעה על הטרדה במשטרה".

כוכי ויסמן ולורי גייזלר, עורכות הדין המייצגות את אלמליח, בתגובה: "אין בין הצדדים כל הסכם או חוזה, למרות טענותיו של מר אביטל, כל הבקשות מטעמנו לקבל לידינו הסכם כלשהו עלו בתוהו. טענותיו במכתב ההתראה מופרכות ומשוללות כל יסוד. כעת מר אביטל מנצל את טוב ליבה של שיר אלמליח ופועל לפגיעה בשמה הטוב של מרשתנו בבריונות שאין לה אח ורע, את כל הנושאים הללו אנו נפתור אל מול הערכאות המשפטיות המתאימות".

תגובת עו״ד שי אליאס בשם סוכנות "עלית מודלס": "לצערי, המידע שהוצג לך בתכתובת SMS הינו מידע חלקי, שקרי ומסולף שנועד להסית את חובותיה הכספיים של שיר למרשתי, עקב הפרת ההסכם על ידה וזאת באופן כוזב. במשך שנים פעלה מרשתי לקדם את שיר תדמיתית ומקצועית וזאת האחרונה גמלה לה רעה תחת טובה, עת פעלה מאחורי גבה של מרשתי להתעשר מעבודות אחרות. מרשתי הינה קורבן של התנהגות ברוטאלית חסרת מעצורים בנסיון להשתחרר מהסכם כאשר עם כל הצער שבדבר, הגברת שיר פועלת למדר אותה מהכנסות וכספים המגיעים לה, כאשר הכול מותר ומרשתי תציג את מלוא הראיות בבית משפט. יוטעם כי רק אתמול פנתה הגברת שיר למרשתי לנסות להגיע עימה לפשרה כספית ומשמרשתי לא הסכימה להצעה, פעלה לפרסום כתבה זו. מרשתי תמצה את הדין ולא תוותר על הכספים המגיעים לה". 

תגובת שי אביטל: "שיר לא בוחלת באמצעים רק כדי לקבל כותרות. פעם זה על בעלה שמהמר, פעם כשהיא בגדה בו ועכשיו התור שלי כנראה. הכרתי את שיר כשהיא הרוויחה תלושים, ומאז ועד היום היא הרוויחה מעל חצי מיליון ש"ח נטו. בזמן האחרון שיר קבלה הלוואות מהסוכנות של עשרות אלפים והיא עכשיו עושה הכל כדי לא להחזיר - מנסה להעביר את הלקוחות שסגרנו לה למקום אחר וכל זה רק כדי לא לתת לנו את מה שבעצם שלנו. אתמול נפגשנו לארוחת צהריים מה שמראה בעצם שאיומים וכו' זה המצאה. כמו כן, שיר החליפה כבר כמה וכמה סוכנויות בעבר - רוברטו בן שושן, נורית אורגל, מילק ו-mp, כך שמדובר בדפוס אצלה".

 

אירוע קיץ עלית מודלס יוני 25
יפגשו בבית המשפט? שי אביטל | צילום: אביב חופי

אירוע קיץ עלית מודלס יוני 25
נקווה שלא. שיר אלמליח | צילום: אביב חופי

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם