את הצלע השלישית של "מה קשור", אסי ישראלוף, אנחנו מכירים דווקא כשליש הרגוע והיציב יותר מבין השלושה. בזמן ששלום מיכאלשווילי הספיק להתגרש, לחגוג ברווקות ולהתאהב מחדש ורשימת האקסיות של ציון ברוך ארוכה פי שלושה מהגובה שלו, מתברר שגם לישראלוף יש את ההיסטוריה שלו.

"במשך חצי שנה יצאתי, גיליתי דיסקוטקים וברים ועניינים ובחורות וכאלה", סיפר ישראלוף (36) בראיון לתכנית "סמולטוק" עם יונתן ריגר שתשדר הערב את הראיון המלא עם ישראלוף בהוט בידור ישראלי. "שלוש בבוקר, איפה שצריך ותוך חצי שנה הלכתי לאיבוד. לא מצאתי את עצמי", חשף ישראלוף במפתיע.


"פתאום קלטתי שאני יוצא בשביל לרצות או בשביל להיות מגניב אבל זה לא מה שאני רוצה. אני רוצה לשבת בבית ולכתוב איזה שיר, אני רוצה לשבת בבית ולנוח, לראות סדרה טובה, לשמוע אלבום טוב, תקליט טוב. זה עושה לי טוב, ההתכנסות הפנימית הזאת".

"שלום וציון עושים חיים מטורפים, עמוס בשמיים, לא? זה היה בניין פסיכי, מה שקרה זה הוליווד, זה בחלומות. אז חלמת, לא?", שאל ריגר על תקופת הרווקות של ישראלוף שמאז הספיק להינשא לבת זוגו, הפרסומאית אפרת ארליך ולהביא איתה שני ילדים, גידי וירדנה. "לא בדיוק", השיב ישראלוף, "חשבתי שזה מה שחלמתי. יש משפט יפה של קולדפליי שאומר `When you get what you want, not what you need'.

מה קשור
"שלום וציון עושים חיים מטורפים". ישראלוף עם ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי | צילום: אביב חופי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם