חשבתם שעד עכשיו ההתעסקות בטלנובלה החדשה של הוט בידור ישראלי, "פול מון" הייתם מוגזמת? ובכן, אנחנו מצטערים לבשר לכם שיריית הפתיחה כבר נורתה ומעתה אתם הולכים לשמוע עלייה הרבה יותר.

אחרי שמועות בלתי פוסקות על ליהוקים שונים, הבוקר נפגש הקאסט הסופי של הסדרה להקראה ראשונה לפני תחילת הצילומים ורשימת השמות הזו גורמת לנו להתחיל להזיע במקומות שלא הכרנו.

הקאסט הלוהט שכולל את רוסלנה, חן אמסלם, און רפאלי בתפקיד משחק ראשון, מאור שוויצר, ירדן הראל, דניאל ליטמן, תומר קפון, אורטל בן שושן (חברתו של קפון במציאות – ובסדרה) מיכל ינאי, צחי הלוי, עופר חיון, אלישע בנאי וענבל ביבי לא באמת דורש שנציג מישהו מהם, אבל בכל זאת הבוקר הם הגיעו להכיר באופן רשמי.


השחקנים התייצבו בסינמטק בתל אביב והקריאו את הפרק הראשון של הסדרה אל מול גופי התקשורת שבאו להתרשם מהאטרקציות המרכזיות שכוללות את חן אמסלם והסטטוס הזוגי הלא ברור, רוסלנה בתפקיד ראשון בטלנובלה ואון רפאלי שצועד לראשונה לעולם המשחק.

בנוסף, בהקראה רפאלי-ג'וניור פגש לראשונה את הוריו בסדרה, צחי הלוי ומיכל ינאי, וגרם לנו לתהות אם ההרכב הגנטי הזה באמת היה עובד במציאות. חלקים מהסדרה יצולמו בתאילנד הלחה והרחוקה ורק חלק מהקאסט יזכה לטוס ולצלם ביעד האקזוטי. כן, זה אומר שאנחנו ממש צריכים להתפלל שאלו החלקים הלוהטים יותר ממנו. שאלוהיי הסלבס יהיו איתנו.

פול מון (צילום: אור גפן)
אנחנו לא יודעים איך זה קרה, אבל אנחנו אוהבים את התוצר הסופי | צילום: אור גפן
פול מון (צילום: אור גפן)
הישג משמעותי גם לרוסלנה | צילום: אור גפן
פול מון (צילום: אור גפן)
עובדים על הבונדינג. חן אמסלם ואלישע בנאי | צילום: אור גפן
פול מון (צילום: אור גפן)
הגנים הטובים. ירדן הראל ודניאל ליטמן | צילום: אור גפן
פול מון (צילום: אור גפן)
עופר חיון חזק במשחק | צילום: אור גפן
פול מון (צילום: אור גפן)
תזכרו את הרגע הזה, זו רק ההתחלה | צילום: אור גפן
פול מון (צילום: אור גפן)
סיי צ'יז | צילום: אור גפן
_OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם