מעכשיו אנחנו אומרים לכם שתחסכו מאיתנו טוקבקים בסגנון "לא מעניין" או "למי אכפת" כי עשרות אלפים מכם נכנסו לראות איך הרשת החברתית של מלכת היופי החדשה, קארין עליה, התפוצצה אחרי הזכייה אז אנחנו כבר יודעים שאתם בקטע שלה.

עליה, בת 18 מקריית גת, קטפה את הכתר רק בשבוע שעבר וכבר הפסיקה לזכות בקמפיין חדש לחברת התכשיטים BELLETO, אותה חברה שהספיקה ללהק גם את שי מיקה ומתהדרת באסתי גינזבורג כפרזנטורית.

עליה הגיעה הבוקר אל הסט של צלם האופנה איתן טל כשהיא מגובה בסגנית - נערת ישראל החדשה בעלת השם הכי אהוב עלינו השנה - ים קספרס אנשל. חוץ מפוזות למצלמה, החלטנו לשאול את עליה כמה שאלות ואנחנו הכי מרימים לעצמנו על ההחלטה כי פייר, מדובר בבחורה אינטיליגנטית ויש עניין.


לפני שתחפשו ציטוטים מביכים של עליה, אנחנו כבר חוסכים לכם את העבודה - אין כאלו. כשנשאלה את השאלה הברורה מאליה, זו שמתעניינת לגבי תכניותיה להביא שלום עולמי ודעתה על המצב עם הפלסטינים, עליה סגרה את כל העסק כשהשיבה: "פוליטיקה אני משאירה לפוליטיקאים".

אז נכון, עליה אוחזת בטייטל המלכה של היופי לשנת 2016 אבל היא כולה פרגונים ומחמאות דווקא לבנות המשפחה שלה. "הקטנה, בת 10, היא הכי יפה", סיפרה על אחותה, "היא שילוב שלי ושל אחותי הגדולה". בהתחשב בעובדה שעליה הוחתמה בסוכנות כבר בגיל 15, לאחותה יש בדיוק עוד 5 שנים כדי להשלים את הפער.

ואיך היא מתמודדת עם ההיסטריה סביבה, תשאלו? בואו נגיד שלפייסבוק לא כדאי לכם לנסות אפילו להוסיף אותה כי עליה מדווחת כי "כבר אי אפשר להוסיף חברים מרוב עומס". ומה עם הפניות מהמין השני? "כל האינסטגרם שלי מלא הודעות מגברים", סיפרה, "זה בום. לא ייאמן. בסוף שבוע יצאנו למועדון, ים (נערת ישראל) ואני. כולם היו רק סביבנו, כל הגברים".

אם אתם תוהים מה הטעם של עליה בדיוק, דעו שגם כאן היא לא מתביישת לומר בדיוק עד כמה היא ספציפית: "תמיד נמשכתי לבהירים. חשוב שיהיה גבוה, 185 ס"מ לפחות. גבוה זה מאסט. אם הוא לא גבוה, שלא יחשוב אפילו. אבל לא חשוב המראה שלו כמו שהוא חייב להיות בחור טוב". רשמתם? כי למרות שלעליה אין בעיה עקרונית להתחיל עם גברים, היא מעדכנת ש"כמישהו ירצה, הוא יבוא אליי". רשמתם?

קמפיין מלכת היופי
185 ס"מ לפחות או שלא תפנו אליה, הבנתם? | צילום: אביב חופי
קמפיין מלכת היופי
מבינים אותה, אין צורך בפשרות | צילום: אביב חופי
קמפיין מלכת היופי
ייתכן שאנחנו הולכים ממש לחבב את מלכת היופי החדשה? | צילום: אביב חופי
קמפיין מלכת היופי
שם בלתי אפשרי אבל אהבנו. ים קספרס אנשל | צילום: אביב חופי

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם