למרות שבטח ממש קיוויתם להצצה הכי אישית ואינטימית לתוך בית משפחת רפאלי, המשפחה הכי מפורסמת ומסקרנת במדינה בשנים האחרונות, זה כבר לא יקרה, לפחות לא בעזרתו האדיבה של אח המשפחה, דור רפאלי.

כידוע, כבר לפני תקופה פורסם שרפאלי עתיד להצטרף לעונה הקרובה של התוכנית "מחוברים פלוס" ולתעד את עצמו במצלמה צמודה 24/7. הבשורה הזו גרמה ללא מעט אנשים להרים גבה, מאחר ומדובר בחשיפה לתוך נבכי האח רפאלי ובני משפחתו.


אחרי תקופה ארוכה של שיחות ומשא ומתן (בעיקר סביב כסף ולוחות זמנים), הוחלט באופן רשמי בימים האחרונים שרפאלי לא יקח חלק בעונה הקרובה של התוכנית. מקורבים טוענים כי: "דור קיבל לאחרונה הצעה עסקית הקשורה לאפליקציה בניו יורק והוא ככל הנראה יטוס לשם בעוד שבועיים לתקופה ארוכה".

על פי המקורבים, ברגע שהתקבלה ההצעה העסקית, הסכום שעמד על הפרק פיתה את דור להיכנס לתהליך. למרות שמעולם השתתפותו לא נסגרה רשמית, זה כבר כמעט יצא לדרך, אבל כנראה שתצטרכו להתאפק עוד קצת בשביל לקבל וידיאו ראשון של ליב עזרא.

דור רפאלי (צילום: צ'ינו פפראצי)
ממשיך הלאה. דור רפאלי | צילום: צ'ינו פפראצי

מנהל האמנים נדב לוי מסר בתגובה:

"צריך לזכור כי דור בראש ובראשונה איש עסקים, כל השאר זה בונוס. לאור שיקולים כלכליים והצעות נוספות הוחלט לוותר על ההשתתפות בפורמט המופתי של הוט ״מחוברים״. אני בטוח שהעונה תהיה מעניינת כמו כל העונות הקודמות".

בר רפאלי, דור רפאלי (צילום: אמיר מאירי)
לא יהיו על המסך שלכם | צילום: אמיר מאירי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם