עוד שבועיים הרבה מאד נשמות טובות יהנו מבופה של כובעים אותם יאלצו לעכל בקושי רב, אחרי שכל תחזיותיהם הקודרות לגבי הזוגיות של אליאב אוזן ודנית גרינברג יתנפצו לרסיסים יחד עם הכוס שישבור אוזן בחופה המדוברת של השניים.

שנייה לפני שהם אומרים את האיי דוז שלהם ומתחייבים לחיי אושר, עושר והשקות נוצצות, אליאב וגרינברג גוייסו להשקה מתוקה במיוחד של סדרת שלגוני ג'ויה החדשה מבית נסטלה.

תמורת סכום שבוודאי ימתיק את תחילת חייהם כזוג נשוי, השניים הסכימו לפתוח את תיבת הפנדורה הזוגית של תחילת מערכת היחסים שלהם, שכזכור הייתה סוערת יותר מצונאמי וכללה התרסקות סטייל טיטאניק בימי האח הגדול, עד לפיוס הגדול והאירוסים עם היציאה מהבית.


אז מה החטא שהסכימו השניים לחשוף? באופן לא מפתיע הוא קשור לחוסר האמון של גרינברג בנאמנותו של בן זוגה, לאחר שנאלצה לאכול ממנו לא מעט סרטים בפריים טיים בתחילת הקשר ביניהם. 

גרינברג מספרת שבתחילת הקשר ביניהם, החליטה באחד הימים כשאוזן ישן לרגל אחריו באייפון. כמובן שהיא לא ידעה את הסיסמא שלו למכשיר, אז היא עשתה את הדבר ההגיוני היחיד, הלכה ליוטיוב וניסתה לשחזר סרטון שמצאה שהסביר איך פורצים לאייפון עם האצבע.

תוך שהיא מנסה לגייס לעזרתה את האצבע של אוזן, היא התבלבלה בין הידיים והצליחה להעיר אותו. אוזן המופתע לא הבין מה גרינברג רוצה ממנו, והיא מלמלה משהו על איזה סרטון שראתה ורצתה לנסות, והצליחה בסופו של דבר לצאת מכל הפדיחה.

אליאב הצ'ארמר מצידו סיכם את האפיזודה כך: "יש לי קייס עליה, אבל אנחנו ביחד ואנחנו מתחתנים והכל היסטוריה. זה סתם חטא קטן שהיה ונגמר". ועל זה נאמר: "לשנה הבאה, בבית האח הגדול". מייזל טוף!

דנית ואליאב בוילה טרויה (צילום: מתוך הבילויים, ערוץ 24)
חששות לגיטימיים בסה"כ | צילום: מתוך הבילויים, ערוץ 24
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם