שיחה אחת שערך עו"ד יהודה שושן עם רוסלנה על המסך, במהלכה הסביר לה על נישואים והריונות, הצליחה להעיר כמה רוחות זועמות במיוחד ויחד איתן גם אותנו.

שושן פנה לרודינה בתוכנית "הישרדות" והסביר לה: "בן אדם מתחתן, בואי נגיד שזה כמו לקנות מכונית חדשה מהחברה. בלי מכות בשסי, מנוע טוב, מתחיל לנסוע איתה. פתאום האוטו עבר תאונה".

היי! תאונה? לא, אל תדאגו, שושן דואג להסביר למה הוא התכוון כשאמר תאונה: הריון, כמובן. שושן שעדיין לא הבין איזה בור הוא חופר לעצמו המשיך: "מכניסים אותה למוסך, מתקנים, מחליפים טמבון, עניינים, צובעים, עניינים.  הכל יוצא בסדר, חדשה".

לקינוח הוא גם דאג לשאול את רוסלנה ולענות בעצמו "היית ממשיכה לנסוע עם האוטו? ברור שכן". השיחה המיזוגנית הזו הצליחה לעצבן צופה אחת יותר מדי, דנה רון, שלא שמרה בבטן את מה שהיא חושבת על האמירות.

עוד ב-mako סלבס:

בשיחה עם mako סלבס אמרה רון בעצבים: "ההקבלה בין אישה אחרי לידה למכונית שעברה תאונה דורשת מבחינתי להשוות את מי שאמר את זה ממכונית שווה, לגרוטאה שגם כברזל אף אחד לא מוכן לקנות. ככה זה עם מקרים של טוטאלוס".

עו"ד שושן, אם אנחנו היינו אתה היינו דואגים למצוא עכשיו מחסה טוב, לפי התחזית שלנו כשזה מתחיל בטפטוף קטן מדנה רון זה עלול להיגמר במבול עצבני במיוחד. רק אומרים.

רוסלנה רודינה (צילום: עודד קרני)
אם כבר מכונית אז מרצדס | צילום: עודד קרני
יריב נתי ודנה רון (צילום: אור גפן)
מצא למי לומר מכונית | צילום: אור גפן
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם