פחות משבוע עבר מאז שנישאה בר רפאלי לעדי עזרא והאווירה השמחה סביב הנישואים של הזוג המסוקר נגדעה באחת כשנודע כי מעריץ מושבע של רפאלי שם קץ לחייו ביום חתונתה.

ל-mako סלבס נודע כי המעריץ, שציין ביום החתונה את יום הולדתו ה-37, נמצא ללא רוח חיים בדירתו בפתח תקווה כשגופתו התגלתה מספר ימים לאחר ההתאבדות.

במשך שנים פרסם פוסטים אובססיביים ברשתות החברתיות סביב הדוגמנית. ברובם טען בעיקשות כי רפאלי היא אשתו האמיתית וכי "נחטפה" מידיו על ידי עזרא.

זו איננה הפעם הראשונה שהמעריץ המנוח טען כי הוא נשוי לכוכבות מפורסמות. בעבר טען כי הוא נשוי לכוכבת עולמית אחרת ובהמשך הציג טענה דומה כלפי כוכבת ישראלית אחרת.

במשך תקופה ארוכה הטריד את הכוכבת בהודעות ובשיחות טלפון כשטען שוב ושוב כי היא אשתו החוקית וכי מנסים להפריד ביניהם בכוח. הכוכבת התלוננה במשטרה שפתחה חקירה בנושא וגילתה כי קירות ביתו של המעריץ כוסו בתמונות שלה. החקירה נסגרה בהמלצת המשטרה לשלוח אותו להסתכלות פסיכולוגית.

אותו מעריץ דווקא היה מטופל באופן פסיכיאטרי, נטל כדורים ואף התאשפז לא אחת. בסביבתו טוענים כי סבל מילדות רוויית הצקות והקנטות שבודדו אותו מהסביבה.

בימים אלו המשפחה יושבת שבעה.

בר רפאלי (צילום: צ'ינו פפראצי)
בזמן שנישאה. רפאלי | צילום: צ'ינו פפראצי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם