סטלה עמר היא אישה עם פה גדול במיוחד ולמרות שאנחנו רואים ושומעים אותה 7\24 בבית "האח הגדול", לא מעט צופים הופתעו לגלות אתמול שסטלה היא אישה נשואה.

אז מי האיש ששבה את לבה הקשוח של אשת העולם ומחבק אותה בלילות כבר עשרים שנה? לפני שאתם תוהים אם הוא הכפית הגדולה או הקטנה, תכירו את דב "דב'לה" בירנצווייג.

למרות שבתעודת הזהות שלה לא אמרה עליו ולא מילה, בפרק של אתמול כולנו נחשפנו לרגש ששטף את סטלה כשקיבלה שיחה ממנו. אפשר רק לדמיין מה יקרה כשתפגוש אותו מחר בגמר כי דב'לה עושה את דרכו לכאן.

סטלה מקבלת שיחה ונשברת (צילום: מתוך "האח הגדול VIP", שידורי קשת)
אם בדנית גרינברגיות נמרחה המסקרה, אז מה יגידו הסטלה עמריות? | צילום: מתוך "האח הגדול VIP", שידורי קשת

עוד ב-mako סלבס:

דב'לה הוא מעצב פאות ותוספות שיער בעל עסק מצליח במיוחד באפר איסט סייד היוקרתי בניו יורק ולמעשה, נחשב לאחד מהמצליחים בתחום כשהוא אחראי לראשים של לא מעט נשים חרדיות ניו-יורקיות.

בעלה של סטלה עמר
לא רק מעצב פאות אלא מעצב פאות מצליח

אנחנו בטוחים שעכשיו העובדה שעמר נכנסה לבית האח עם כמות פיאות מכובדת לא נראית כל כך ביזארית. זו גם לא הפעם הראשונה שסטלה נרתמת לקדם את בן זוגה. נתקלנו בראיון בו היא מקדמת את הספר שלה, "איך להיראות טוב בכל מידה" ועל הדרך מפרגנת לעסק של הבעל ואף מציגה אותו. 

עכשיו כל מה שנשאר זה לאמץ את סתיו סטרשקו באופן חוקי ולהקים בתל אביב בית קאמפי ולא מתפקד כמו שאנחנו אוהבים. הריאליטי הבא שאנחנו רוצים - זה זה.

 

בעלה של סטלה עמר
ופאה מהדמעות של שיר אלמליח, יכול להכין?

בעלה של סטלה עמר
דב'לה בצעירותו. חתיך, לא?

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +