אנחנו יודעים שאתם יודעים כל דבר שרק אפשר לדעת על החתונה של בר רפאלי ועדי עזרא - מי יבשל, מי יתקלט, איפה זה יקרה ומתי - אבל הנה משהו שלא ידעתם - מי לא הולך לקבל הזמנה לאירוע הגדול של השנה.

השם יעלה רפאלי אומר לכם משהו? אנחנו נהמר שהוא לא אומר לכם דבר, מאחר שסבתה של בר מצד אביה רפי נמצאת בנתק ממושך ודרמטי מהמשפחה, כפי שפורסם במוסף סוף השבוע האחרון של מעריב.

לקראת החתונה המתקרבת (עוד חודש ויום בדיוק, מיינד יו), חיים אתגר חשף בתוכניתו, "הכל אישי", שיחה שנערכה לפני כארבע שנים עם סבתה של בר, שם נשאלה בדיוק על מורכבות היחסים.

עוד ב-mako סלבס:

אתגר שאל את רפאלי האם על מצב היחסים שלה עם המשפחה וזו השיבה: "אני אגיד לך משהו, אין לי שום קשר איתם, אבל כלום. הם לא מרשים לבר ולאייל ולאחים שלה בכלל אפילו לראות אותי".

כשנשאלה על ידי אתגר מדוע, היא השיבה: "בר בגיל בת מצווה לקחתי אותה לחוץ לארץ, לא ידעתי שהחיים שלה יהיו רצופי חוץ לארץ ולקחתי אותה ככה. ואחרי זה באתי בגיל 13 לברך אותה וזה. אז היא אמרה, היא נבהלה מה פתאום באתי.

ובסך הכל מאז שאמא שלה הייתה בהריון אז כל הזמן הם אכלו אצלי, ישנו אצלי, בישלתי להם. האמא שלה פה אכלה ושתתה, ועם הסבתא השניה. אותי, בי הם לא מכירים יותר. ברגע שלבת מלאו 12, נתנו פקודה זהו עד כאן".

אמנם אנחנו לא יודעים מה הסיבה שגרמה לנתק אבל אנחנו מנחשים שסבתא רפאלי תיאלץ לצפות, ממש כמונו, בנכדה שלה מתחתנת דרך אתרי הרכילות וערוצי הטלוויזיה השונים.

 

בר רפאלי ועדי עזרא
תצפה בה מתחתנת מרחוק. בר ועדי

בר רפאלי בהוליווד (צילום: Zodiac/VLNY/ Splash News, Splash news)
28 שנים של נתק. בר ואבא רפי | צילום: Zodiac/VLNY/ Splash News, Splash news

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +