לא שאנחנו נביאים או משהו, אבל נדמה לנו שיום המשפחה שחל היום הוא לא יהיה היום שבו דודו אהרון ישלים עם אימא שלו ציפורה אחרי המריבה המתוקשרת שניהלו בשבועות האחרונים.

במקביל למילים הקשות שאמרה ציפורה על בת זוגו של דודו, שיר רוזנבלום, בחייו של הזמר מתנהל סכסוך נוסף, חריף ומתוקשר לא פחות - זה שמנהל עם מנהלו האישי לשעבר, אייל מלכא.

לאחר שציפורה עלתה לשידור בתכנית הרדיו של אליקו ואווררה את כל הכביסה המלוכלכת של המשפחה בשידור חי, במחנה דודו אהרון החלו לעלות שאלות.

מסתבר שמקורבים אל הזמר מספרים כי בסביבתו משוכנעים כי לכאורה האחראי לצעד הקיצוני שנקטה ציפורה הוא לא אחר מאשר מלכא והם כעת שוקלים אף לנקוט בצעדים משפטיים בנושא. 

עוד ב-mako סלבס:

הנתק בין דודו לבין אמו היה קיים עוד קודם לסכסוך עם מלכא, אך בסביבתו של דודו בטוחים כי מלכא לכאורה שלהב את ציפורה והוסיף שמן רב למדורה הלוהטת ממילא כשהסיבה לכך, לטענתם, היא ניסיון של מלכא לנקום בדודו על רקע הסכסוך המקצועי. עוד הם מספרים כי הם בטוחים שמלכא משוכנע, ממש כמו ציפורה, שגם במקרה הזה בת הזוג שיר היא זו שאחראית לנתק בין השניים.

 אם חשבתם שאחרי כל זה, זר הפרחים ששלח דודו לאמו יהיה צעד ראשון בדרך לפיוס המיוחל אז דעו ששלום לא נראה באופק. אותם מקורבים מתעקשים אף להפריך את השמועות לפיהן דודו ביקר את אמו ומספרים כי גם מהצד שלהם, לא נראה כי ציפורה תקבל אי פעם את שיר לחייה וכנראה שזו תהיה הפעם הראשונה בה דודו עומד לצד בת זוגו ולא לצד אמו. כדי שתבינו עד כמה אהרון רציני, אותם מקורבים אף סיפרו כי כשאביו משה ביקר אותו במגרש הכדורגל בו הוא משחק, דודו ביקש ממנו ללכת. השתכנעתם כבר?

ציפורה אהרון  (צילום: סמי טהרני)
קיבלה עידוד מאחורי הקלעים? | צילום: סמי טהרני

אייל מלכא בתגובה:

"זה ממש לא נכון, זה ממש לא הסגנון שלי ולא מה שאני מחפש. את הדברים שלי אני שומר להתדיין בבית המשפט. בינתיים דודו הוא זה שתיקשר איתם דרך עורכי דין, במקום לבוא ולדבר איתם. זר הפרחים היה להשתיק את העניינים.

ההורים שלו הם אלה שמתקשרים אליי כל הזמן ואני זה שאומר להם שאסור לי לדבר איתם. והכל מוקלט. דודו ואנשיו מוזמנים לפנות לבית משפט ולשמוע את מה אני אומר להורים שלו בשיחות ומה הם הדברים הקשים שהם אומרים לי עליו בתגובה. רק אמרתי להם לא לענות לאף אחד, להפסיק עם התקשורת וזה מה שהם עשו.

אני אפילו דיברתי עם היחצן של דודו למה הוא לא הולך לדבר איתם וסוגר את העניינים מחוץ לכותרות. אני בעצם הובלתי לפשרה ביניהם".

מטעמו של עו"ד מוטי קהירי, המייצג את אהרון נמסר: "אין תגובה".

 

שיר רוזנבלום (צילום: צ'ינו פפראצי)
רוזנבלום בכלל לא מוטרדת מהבלאגן | צילום: צ'ינו פפראצי

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם