השיר הראשון שלו וגם אותו אחד שבעזרתו נכנס לחיינו בכל הכוח מדבר אולי על דרך השלום, אבל סערת הפרסום שהביאה אותו למרכז העניינים הביאה לחייו של פאר טסי גם לא מעט דרמות.

שמו נקשר לא אחת בשמועות על התנהגות של "דיווה", על סכסוכים עם זמרים כמו אייל גולן ומשה פרץ וגם מערכת יחסים עכורה במיוחד עם התקשורת לא איחרה לבוא.


אפשר לומר שתדמית הילד הרע של הז'אנר הים תיכוני דבקה בו די מהר, זה שלא דופק חשבון, ובשיחה עם אורלי מירקין עבור התוכנית "אנשים" וישודר היום ב-18:50 הוא מדבר על התדמית הבעייתית שנוצרה לו.

יש פער בין הנחמדות לדימוי שנוצר בתקשורת?

"נוצר זה מילה מאוד יפה. מה זה נוצר?"

בגלל התנהגות מסוימות, שאומרים שפאר טסי הוא הילד הרע של הז'אנר הים תיכוני.

"שיגידו. אני לא חושב שאני ילד רע, אני חושב שאולי אני צריך להיות יותר רע. כשבא לי להיות נחמד אני נחמד, כשלא בא לי אני לא - חבר'ה אני בנאדם, מה זאת אומרת?"

אין עשן בלי אש?

"אין עשן בלי אש, אבל במקרה שלי המשפט הזה לא תקף לגבי התקשורת כי אתם עושים מה שאתם רוצים, איך שאתם רוצים. כל דבר שנכתב עליי וכל דבר שנאמר היה לא קשור למציאות שלי בכלל".

דברים שאין להם בסיס.

"בהחלט".

טסי מדבר, בין היתר, על שמועות ודברים שפורסמו במהלך החודשים האחרונים על כך שאייל גולן הבריז מחתונתו, על אף הקרבה ביניהם ועל סכסוך מתוקשר עם משה פרץ, בטענה שהשניים לא מסתדרים ולא אוהבים האחד את השני.

כשאייל גולן לא בא לחתונה שלך נפגעת?

"איל גולן לא בא לחתונה שלי כי הוא היה בלונדון, והוא גם הודיע שהוא בלונדון".

והסיפור עם משה פרץ זה המצאה?

"אני באמת לא יודע על מה מדובר, זה מצחיק אותי". 

פאר טסי מדבר על הכול
"כל דבר שנכתב עליי וכל דבר שנאמר היה לא קשור למציאות שלי בכלל" | צילום: מתוך אנשים, שידורי קשת
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם