זוכרים את פאדיחת "תחיית המתים" של אלכסה דול מאתמול? אז דעו שהדוגמנית ויוצאת "המירוץ למיליון" ממש לא נשארה חייבת (ובצדק) ויצאה בתגובה זועמת נגדנו. יותר צהוב מזה לא תמצאו אפילו באובך הזה.

הפוסט המפורסם של דול מאתמול, בו שיבחה את האמן קית' הרינג על שיתוף הפעולה שלו עם חברת "ללין", למרות שזה נפטר בשנת 90' ממחלת האיידס, גרם לנו לגחך קלות במערכת.

שעות ספורות אחרי הפרסום נראה שאלכסה לא צחקה בחזרה ואת הקריזה שהאייטם הזה הביא לה, היא החליטה להוציא בתגובה עמוסת אימוג'י ועקיצות. 

עוד ב-mako סלבס:

דול עדכנה את הפוסט המדובר והוסיפה אליו את הדברים הבאים (לא נגענו): "חחחח חולה על הנשמות הטובות שקופצות לעקוץ ברגע הראשון שמתאפשר להן..... אז ככה:) ידוע לי שהאמן נפטר...לא חידשתם... אולי הניסוח שבחרתי כדי להעביר את הנק' שללין הוציאו ליין שמוקדש ליצירותיו...לא היה נכון...או מדוייק, אבל אני בטוחה שאתם חכמים גדולים והבנתם את הנק... 

בכל אופן עזרתם להפיץ את השמועה ועכשיו "אתר מאקו" סלבס היקרים מוזמנים להתרווח בכיסא המשרדי שלכם...במשרד המשעמם שלכם....לתקוע עוד איזה בייגלה...להמשיך לחיות חיים של אחרים...ואולי למצוא עבודה אמיתית... כי לא!! "רכילאי זול" לא תופס בביטוח לאומי סורי...הייתי נשארת וכותבת פה עוד קצת.. אבל יש לי כמה תחביבים ודברים יותר נחמדים לעשות... בטוחה שתעקבו נשיקות".

אז קודם כל אנחנו רוצים לעדכן שבדקנו ו"רכילאי זול" דווקא כן תופס. בנוסף, נשמח לציין כי אנחנו אכן מתרווחים בכיסא המשרדי שלנו, במשרד המשעמם שלנו אבל אנחנו יותר בעניין של עבאדי, פחות בעניין של בייגלה. 1:0 לנו.

את תגובתו של האמן קית' הרינג לא ניתן היה להשיג עד לכתיבת שורות אלו. ניסינו, תאמינו לנו.

מסתבר שטורקיז באמת מבליט לי את העיניים���� איזה כיף שקית׳ הרינג ����האומן המושלם עושה שיתוף פעולה עם @lalineisrael ���� #good#morning#with#lalineisrael#lalinekeithharing �������� חחחח חולה על הנשמות הטובות שקופצות לעקוץ ברגע הראשון שמתאפשר להן.....���� אז ככה:) ידוע לי שהאמן נפטר...לא חידשתם...�� אולי הניסוח שבחרתי כדי להעביר את הנק' שללין הוציאו ליין שמוקדש ליצירותיו...לא היה נכון...או מדוייק, אבל אני בטוחה שאתם חכמים גדולים והבנתם את הנק...�� בכל אופן עזרתם להפיץ את השמועה✨�� ועכשיו��"אתר מאקו" סלבס היקרים���� מוזמנים להתרווח בכיסא המשרדי שלכם...במשרד המשעמם שלכם....לתקוע עוד איזה בייגלה...להמשיך לחיות חיים של אחרים...ואולי למצוא עבודה אמיתית... כי לא!! "רכילאי זול" לא תופס בביטוח לאומי�� סורי...הייתי נשארת וכותבת פה עוד קצת.. אבל יש לי כמה תחביבים ודברים יותר נחמדים לעשות... בטוחה שתעקבו☺️ נשיקות

A photo posted by Alexa Dol (@official_alexadol) on


mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם