בימים האחרונים סובל הסוכן האישי של אדל בספלוב מהטרדות בלתי פוסקות ותאמינו או לא - זה קרה בגללה. אבל לפני שמישהו מפנה אצבע מאשימה, דעו שזה לא היה בכוונת תחילה.

בעקבות שיחת טלפון שעשתה אדל בתוכנית הריאליטי "איט גירלז", בה היא מככבת, נחשף שלא במכוון מספר הטלפון של יריב נתי, המנהל הצמוד, כשמסך הטלפון הופנה בתמימות למצלמה לא פחות מארבע פעמים.

בעריכת הפרק שכחו לטשטש את המספר וקהל המעריצים הערני דאג לשלוף את האייפונים ולשמור אותו. מפה לשם זה היה עניין של דקות עד שנתי התחיל לקבל מאות שיחות והודעות הדורשות לדבר עם הכוכבת אדל.

עוד ב-mako סלבס:

אם שיחות הטלפון בשעות הלילה המאוחרות לא מספיקות, המעריצים הגדילו ראש וצירפו אותו גם לקבוצה הנחשקת "אוהבים את אדל", ומי מכם שחבר בקבוצת וואסטאפ, יכול לתאר לעצמו כמה כיף זה יכול להיות.

לפי מקורבים לנתי, אחרי מספר ימים של הטרדות בלתי פוסקות הוא החליט לשים לזה סוף וצפוי לגשת היום לתחנת המשטרה ולהתלונן בצירוף מספרי הטלפון המטרידים. אנחנו לא מבינים, מה בסך הכל ביקשנו? לדבר עם אדל?

יריב נתי בתגובה לעניין: "אני מבין שהמעריצים אוהבים את אדל וחלקם מנסים ליצור איתה קשר דרכי, אם זה היה אדם אחד או שניים זה היה נסבל, מדובר באלפי הודעות ושיחות ביום, מה שפוגע לי בסדר היום. כידוע אני מנהל סוכנות גדולה ומצליחה, ומשרד פרסום ונמצא במהלך כל היום בפעילות שגם ככה היא עמוסה ומורכבת וזה פוגע בי. בעקבות הטרדות אינסופיות החלטתי לגשת במהלך היום לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה נגד המטרידים. תיעדתי את מספרי הטלפון ואעבירם למשטרה".

אירוע בלייזר מאי 2014 - יריב נתי (צילום: צ'ינו פפראצי)
מקווים שאתה לא כועס עליה | צילום: צ'ינו פפראצי
איט גירלז (צילום: אור גפן, יח"צ)
זה באמת לא היה בכוונה | צילום: אור גפן, יח"צ
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +