הכינו את חדרי המיון פנויים ואת הפרמדיקים בכוננות על כי נראה לנו שאנחנו עומדים להתעלף - בר רפאלי ועדי עזרא קבעו תאריך ומקום לחתונה המצופה שלהם.

ארבעה חודשים אחרי שחשפנו כאן ב-mako סלבס כי הזוג הזוהר החליט להתחתן, אנחנו שמחים לגלות לכם גם כי הטופ מודל ואיש העסקים ינשאו זה לזו בשבוע האחרון של חודש ספטמבר הקרוב.

אז איפה אנחנו עומדים להעלות מסוקים וכתבי רכילות באוויר? ובכן, בנוגע למיקום, רפאלי התלבטה לא מעט יחד עם טלי יעקבי, המפיקה הידועה של האלפיון העליון, ולאחרונה הגיעה סוף סוף להחלטה הגורלית.

עוד ב-mako סלבס:

הכלה לעתיד ביקשה לערוך את החתונה שלה במלון שיאכלס את כל אורחיה כך שיוכלו לחגוג איתה עד הבוקר. לצורך העניין, נבדקו מלונות שונים באילת, ביניהם מלון הריף, אולם לבסוף החליטה בר לחתוך לכיוון השני - לצפון הארץ.

את האירוע הכי מצופה של השנה השניים יערכו באחד מאתרי הנופש המבוקשים בישראל, מלון יערות הכרמל של הרשת המובילה, רשת ישרוטל, כאשר השניים בחרו באחוזת הספא. 

בר ועדי לא הראשונים לסגור את המקום עבור היום המרגש שלהם. בעבר סיפרנו לכם כי גם איש העסקים תומר פיינגולד בחר להינשא באותו המקום בדיוק.

עלות הלינה בחתונה של פיינגולד הוערכה אז בכ-250,000 שקלים וכבר אפשר לומר כי זו של בר ועדי תעלה את רף ההוצאות. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, לשניים יהיו כ-600 אורחים ברי מזל שיחגגו איתם. אמנם לא כולם יזכו להתעורר איתם לבוקר הראשון שלהם כזוג נשוי אבל אפשר לבנות על כמות מכובדת.

בר רפאלי ועדי עזרא
היכונו להיסטריה
בר רפאלי ועדי עזרא חוגגים (צילום: שרון רביבו)
יהיה שמח! | צילום: שרון רביבו

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +