עוד אנחנו מנסים להתאושש מהחתונה של סיון קליין וכבר מגיעות חדשות משמחות מכיוון אחר - יוצאת העונה השנייה של "הישרדות", נטע לי זלצרמן (34) נישאה לבן זוגה, היהלומן אשר לב (42).

עבור זלצרמן זאת הפעם הראשונה תחת החופה אחרי מערכת יחסים מסובכת במיוחד עם איש העסקים גבי לביא שכללה פרידה, חזרה, אירוסים ושוב פרידה כשלבסוף הוא המשיך לקשר עם בלונדינית אחרת, אור דניאל.

אחרי כשש שנים של זוגיות רחוקה מאור הזרקורים ובן אחד משותף, קאי בן הארבע וחצי, השניים נישאו הרחק הרחק מכאן, בארץ רחוקה. אם לא הבנתם, הייתה חתונה מהאגדות.

עוד ב-mako סלבס:

למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים הרחק מכאן? ובכן, עד לאיים המלדיביים לשם הוטסה במיוחד מפיקת אירועי היוקרה, דניאלה זנגרייך, שאחראית ללא מעט אירועים מפוארים של האלפיון העליון. זנגרייך טסה ליעד האקזוטי מצויידת באביזרי חופה וציוד חינה אורגינלי, ממש כמו במרוקו, כדי להפוך את היום החשוב בחייהם למאובזר בחייהם.

אם זה לא מספיק מעושר בשבילכם, למלון האקזוטי One&Only Reethi Rah הגיעו גם החברים הטובים של הזוג המאושר, מבעלי קנדה ישראל, ורד רוזן, וגם האח הקטן, רז זלצרמן עם החברה אלכסה דול. לרגע חשבנו שמדובר בפרק משולב של "הישרדות" ו"המירוץ למיליון"  ונפטרנו מהתרגשות אבל גם חתונת האגדות הזו הספיקה לנו.

 

נטע לי זלצרמן התחתנה יולי 12
רז ואלכסה

נטע לי זלצרמן התחתנה יולי 12
עם הכלה
נטע לי זלצרמן התחתנה יולי 12
החופה היוקרתית
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +