רק לפני מספר שעות סיפרנו לכם כי למרות השמועות על קרע ביחסים, בר רפאלי ואמה ציפי מציגות חזית מאוחדת מתמיד כשרפאלי העלתה פוסט מרגש בנוגע לאמה שכלל גם משפט שמשגר עקיצה לחברים.

"אמא יש רק אחת וחברים יש 200 וגם הם מתחלפים", כתבה רפאלי בפוסט שאמנם לא היא חיברה אך העלתה לחשבון הפייסבוק שלה בו יש לה מעל לשני מיליון מלייקקים.

מסתבר כי העובדה שהמשפט הזה נכלל בפוסט לא הייתה מקרית מאחר של-mako סלבס נודע כי בר וחבר הילדות שלה, נדב שצר, ניתקו כל קשר ומצויים בשיאו של נתק מתמשך.

עוד ב-mako סלבס:

שצר, מפיק ואיש חיי לילה מוכר, היה לא רק חבר קרוב שליווה את רפאלי בנסיעותיה מסביב לעולם, אלא גם זה שהפיק עבורה את חגיגת ה-30 הגרנדיוזית שלה וגם את חתונת הענק עם עדי עזרא

מתברר כי השניים לא מדברים קרוב לשלושה חודשים, מה שמפתיע במיוחד בהתחשב בעובדה ששצר הוא ככל הנראה האדם הקרוב ביותר לרפאלי אחרי עזרא וגם זה שעמד לצדה בפרשת מיק ג'אגר המתוקשרת.

למעשה, החברות בין השניים כה קרובה והדוקה כי היא אף גרמה בעבר לבר לצאת בצעד לא אופייני כשהעלתה פוסט תודה אישי לשצר. "כל אחד צריך חבר טוב", כתבה אז. "כזה שיודע לתת, להקשיב ולקבל. כזה שגם בלי לדבר יודע מתי להתקרב או לקחת צעד אחורה. חבר שאפשר ליפול עליו ואפשר לרקוד איתו".

מקורבים לבר סיפרו כי העניין הגיע בהפתעה: "נדב הוא בן בית אצל בר והוריה ונתק זה משהו לא הגיוני. הם אוהבים אותו והוא אותם". נכון לרגע זה אין שום קשר ביניהם וחברים משותפים מנסים לעשות סולחה אך ללא הצלחה".

את תגובתו של נדב שצר לא ניתן היה להשיג.

ציפי רפאלי בשם בר רפאלי: "אין תגובה".

כל אחד צריך חבר טוב. כזה שיודע לתת. להקשיב ולקבל. כזה שגם בלי לדבר יודע מתי להתקרב או לקחת צעד אחורה. חבר שאפשר ליפול עליו ואפשר לריקוד איתו. ששם גם כשטוב וגם כשעצוב. כזה שבעיניים עצומות, תבטחי בו שיתפוס אותך אם תמעדי וידע להחזיר אותך לדרך הישר. חבר שיד ביד חווים חוויות לאורך החיים והכל באהבה, פירגון והרבה כייף. חבר שיודע לארגן מסיבות מטורפות מושלמות מלאות בשתיה ואהבה. בקיצור אם מישהו רוצה, קוראים לו שצר אבל לצערי הוא לא פנוי. אני תפסתי אותו קודם:)

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


הוא שוב אוכל ��

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם