אירית רחמים  (צילום: עופר חן)
אירית רחמים ינואר 10 | צילום: עופר חן

הריקושטים מחגיגת בר המצווה שארגנה מפיקת העל אירית רחמים לבנה לא מפסיקים להגיע ואפילו שעברו שישה ימים מאז האירוע המתוקשר, נראה כי אף אחד לא נרגע מבר המצווש הכי מתוקשר שראינו.

אחרי שהביאה את כל הסלבס של הביצה לחגוג לבנה וביצעה על הבמה שואו שלא היה מבייש את ג'יי לו, רחמים ספגה לא מעט ביקורות על השמלה שלה בפרט ועל האימהות שלה בכלל.

ובכן לא אישה שבנתה את עצמה בעשר אצבעות ושרדה על אי בודד תבליג על האמירות הקשות, נכון? פגשנו את רחמים בהשקת קולקציית שמלות הכלה והערב של המעצבת שאחראית על השמלה המדוברת, ענבל דרור.

הלקוחה הנאמנה התייצבה כדי לפרגן לדרור ניצלה את ההזדמנות כדי להבהיר מה היא חושבת על כל מה שהתנהל סביבה בימים האחרונים. "אני ממש לא מתעסקת בשמלה ובכל מה שנאמר עליה", משתפת רחמים. "אני, המעצבת וילדיי חשבנו שזה נכון. יש לי ילדים דעתניים וביקורתיים וכשיצאתי לבושה בשמלה הם התלהבו מאוד ופרגנו".

עוד ב-mako סלבס:

"אנשים מתעסקים בשמלה וזה חבל", המשיכה. "שיתעסקו בשמחה הגדולה שהצלחתי לעשות בשתי ידיי. אדם יתום מגיל 15 מצליח להרים את מה שהרמתי, תתעסקו בזה. קחו את החיים שלי כמודל, ככוח, כשמחה. תזכרו שציינתי באירוע הזה שלושה דברים: בר מצווה, עשור לעסק ויום הולדת".

"בי אישית הביקורת לא פוגעת כי אני חסינה בהחלט", הבהירה רחמים, אבל לא נעים לי עבור בניי, שהשקעתי עבורם את המיטב. את מטרותיי כאימא למור ואורי השגתי, וכביזנס וומן נתתי הפקה שהבהירה שאני מפיקת על.

יש לי ילדים שעברו לא מעט בחיים כדי להגיע לשמחה הזו והם עומדים מאחוריי. הם היו שותפים להפקה ולא נראה לי שהביקורת תגרום להם להרגיש אחרת".

ולשאלה הכי מסקרנת בימים האחרונים, היו תחתונים מתחת לשמלה?

"ברור. היה בגד גוף וגם שורט. כאם לילדים נראה לך שהייתי הולכת עם שמלה כזו ובלי תחתונים?".

אירית רחמים (צילום: ליאור ניר)
הילדים שלה עומדים מאחוריה. רחמים | צילום: ליאור ניר
אירית רחמים (צילום: ליאור ניר)
רחמים עם חובבת ענבל דרור נוספות: שונית פרג'י, מרינה קבישר והמעצבת עצמה | צילום: ליאור ניר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם