ובכן, אי אפשר להגיד שלא ראינו את זה בא. למעשה, כל מי שנתקל בפוסט הפייסבוק שהעלה עיתונאי "הארץ", חיים לוינסון, ידע שזה עניין של ימים עד שתגיע התגובה של דור רפאלי.

למי שלא עקב אחר הדרמה סביב האפליקציה החדשה "בליינדספוט", בה רפאלי שותף, נזכיר כי בזמן שאושיות רשת שונות פנו לרפאלי בבקשה לסגור את האפליקציה, לוינסון עשה צעד אחד נוסף כשהעלה פוסט שערורייתי.

העיתונאי פרסם את מספר הטלפון של רפאלי בפייסבוק שלו והוסיף את הכיתוב: "זה הנייד של דור רפאלי, היזם של אפליקציית בליינדספוט. מכיוון שהוא אוהב סמסים אנונימים, למה שלא תסמסו לו כמה הוא גדול?".

עוד ב-mako סלבס:

הפוסט, שזכה לעשרות שיתופים, עורר כצפוי את חמתו של רפאלי שהחליט להשיב בתביעה משפטית נגד העיתונאי, כפי שפורסם אמש לראשונה בתכנית "צינור לילה". אם תהיתם איך לוינסון מגיב לעניין, דעו שהוא ממשיך את חייו כרגיל ואף מדווח על כל העניין בפייסבוק שלו:

קם הדבר ונהיה: אדם שהמציא אפליקציה לשליחת הודעות אנונימיות תובע אותי על זה שקיבל... שיחות והודעות אנונימיות

Posted by Chaim D. Levinson on Tuesday, January 19, 2016

כמה זה מפתיע אתכם שמשרד עורכי הדין "המבורגר עברון" שמייצג את דור רפאלי, מתמחה בעיקר בייצוג של בנקים?

Posted by Chaim D. Levinson on Tuesday, January 19, 2016

חיים לוינסון בתגובה: "אין אלא להיתלות באילן גבוה כדור רפאלי עצמו ובדבריו המכוננים עם השקת האפליקציה: רב המשתמשים פשוט רוצים לפלרטט, לעבוד על חברים או לשתף מידע סודי שאחרת היו פוחדים לחשוף. המדיה החברתית עמוסה בתגובות מזויפות – כאילו מדובר בגרסה צבועה של החיים. אנו רוצים שאנשים ייהנו והכי חשוב שהם יהיו אמתיים אחד עם השני".

מטעמו של עורך הדין אברמוביץ', המייצג את רפאלי, טרם התקבלה תגובה.

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם