ככה יעשה לפליטת הריאליטי שמנסה לגנוב לקופידון את הפרנסה: מעיין חודדה פוטרה מתפקידה כפרזנטורית של אתר היכרויות חדש לעשירון העליון, לאחר שלא עמדה בהתחייבותיה החוזיות.

לפני פחות מחודש סיפרנו לכם על הקמפיין שחודדה נבחרה להוביל לאתר "לוקסור", אתר היכרויות לעשירון העליון שנועד לשדך בין גברים עשירים לנשים אטרקטיביות.

תמורת סכום של כמה עשרות אלפי שקלים, חודדה הייתה אמורה לקדם את האתר ברשתות החברתיות ובכל ראיון תקשורתי בו תיקח חלק. פשוט, לא? ובכן כשמדובר בחודדה, גם הפשוט הופך למורכב.


הפצצה שהביאה לסיום ההתקשרות בין הצדדים הגיעה לאחר תקופה בה הרגישו בחברה כי חודדה לא עומדת בהתחייבותיה החוזיות שכללו העלאת פוסטים וקידום האתר. השיא מבחינתם הגיע בראיון שהעניקה למוסף סוף השבוע של ישראל היום בסוף השבוע האחרון. חודדה נמנעה מלהזכיר את שם האתר ובנוסף גם יצאה נגד האג'נדה של האתר: כסף כבסיס לזוגיות.

נציגים מטעם החברה יצרו קשר עם חודדה בימים האחרונים ויידעו אותה על הפסקת העבודה עימה לאלתר. בנוסף, היא צפויה לקבל בימים הקרובים מכתב מעורך דין בו תידרש להשיב את הכסף שקיבלה במעמד חתימת החוזה וכן לפצות אותם על כל נזק נלווה שגרמה להם.

מעיין חודדה בתגובה: "סיימתי את תפקידי כפרזנטורית של האתר. עמדתי בכל מחוייבויותיי ואני מאחלת בהצלחה לכל המעורבים".

תגובת אתר לוקסור: "אנו מאשרים את הידיעה. עבודתה של מעיין חודדה הופסקה והעניין נמצא בטיפול משפטי".

מעיין חודדה (צילום:  Photo by Flash90)
מעיין מפרסמת את אתר ההיכרויות | צילום: Photo by Flash90
מעיין חודדה (צילום: mako)
תשתדלי לא להסתבך לפחות שבוע, בסדר? | צילום: mako

  mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם