ביום ראשון נעלמה אחת הכלבות המשותפות של יהודה לוי ושלומית מלכה, והחל מהפוסט הראשון לא יכולנו להשאר אדישים למבצע החיפושים שיצא לדרך וכעת הוא הגיע לסיומו הטוב.

מה לא קרה בפרשה הזו? הכלבה נעלמה, שלומית הזעיקה את הרשת החברתית לעזרה, אנשים ניצלו את זה כדי להטריד אותה - אבל בסופם של 4 ימים מלאי דאגה הייתה זו דווקא מאמי שחזרה בכוחות עצמה הביתה.

גם בסוף הדרמה הזו שלומית לא שכחה את המעריצים שנרתמו ובפוסט מרגש סכמה את הכל: החברים הטובים שעזרו, המעריצים שנרתמו ואפילו את סיפור האימוץ המרגש של הכלבה הפחדנית היא גוללה שם.

עוד ב-mako סלבס:

"זהו כוחה של אהבה. תודה ענקית לכל מי שעזר בכל דרך שהיא. אני ומאמי שולחות לכם חיבוק ענק", היא סיכמה, ובינינו, אין סימן יותר טוב מזה שהסופ"ש הקרוב יהיה מוצלח.

חברים יש לי חדשות מרגשות- מאמי שלנו חזרה הביתה!❤️��❤️ את מאמי הפחדנית שלנו אימצנו בחורף שעבר אחרי שחיכתה כל כך הרבה שנים לבית חם. ביום ראשון האחרון באמצע הלילה היא אבדה. לא האמנו שזה קורה. דווקא היא, שכל כך מפחדת ולא סומכת על אף אחד, שרק התחילה להיפתח. בטח מסתובבת מבוהלת ומחפשת את הבית. מתים מדאגה יצאנו לחפש אותה יום ולילה. החברים המדהימים שלנו (שבדרך רק גילינו עד כמה) עזבו הכל והגיעו מיד לעזור. עטפו אותנו באהבה והבטיחו שנמצא אותה. 4 ימים היינו במבצע חיפוש אחריה. נכנסנו לכל חצר אחורית (אין לכם מושג מה קורה בחצר האחורית של תל אביב אבל זה כבר סיפור אחר...) הרמנו כל אבן ובדקנו כל פינה שיכלה להתחבא בה. נעזרנו בכלבת גישוש, תלינו שלטים, שאלנו אנשים. והנה לפני חצי שעה מתקשר השכן של אמא שלי להודיע שהיא הגיעה הביתה. היא עשתה את כל הדרך, בין הכבישים והמכוניות, בין האנשים הזרים שהיא כל כך מפחדת מהם, לאט לאט ובזהירות והצליחה להגיע אלינו. אז למדתי השבוע שיעור חשוב באהבה. החברים שלי, שמאמי מעולם לא יצרה איתם איזשהו סוג של קשר (ובעיקר נבחה עליהם) לא חשבו פעמיים ועשו הכל כדי למצוא אותה. וכשאני אומרת הכל, אני מתכוונת הכל. לא יכלתי לאחל לעצמי חברים טובים יותר. ומאמי, שכל כך מפחדת מהכל, אם הייתם מכירים אותה הייתם מבינים עד כמה זה מרגש שהיא הצליחה למצוא בעצמה את הכוח כדי לחזור אלינו הביתה. זהו כוחה של אהבה ❤️ תודה ענקית לכל מי שעזר בכל דרך שהיא. אני ומאמי שולחות לכם חיבוק ענק.

A photo posted by Shlomit Malka (@shlomitmalka) on


mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם