רק אתמול דיווחנו לכם על תביעת הענק בסך 200,000 ש"ח שמוגשת כנגד יוצאות "המירוץ למיליון", יוכי אפוליאון ולינור פחימה, ונראה כי כבר מתחוללת תפנית מפתיעה בסאגה הזו.

אמש, כשפנינו לפחימה בבקשה להגיב על התביעה המוגשת נגדה מטעמו של קובי רוקח, הסוכן לשעבר שלהן ומנהל סוכנות "מילק", טענה המתמודדת לשעבר כי אין לה מושג במה מדובר וכי לא קיבלה לידיה שום כתב תביעה.

פחימה, שאף שלחה תגובה מחשבון הפייסבוק הפרטי שלה בידיעה על התביעה, דווקא כן יודעת על מה מדובר ויתרה מכך - כבר פעלה יחד עם אפוליאון במטרה לסגור את העניין מול רוקח.

עוד ב-mako סלבס:

ל-mako סלבס נודע כי עורך דין מטעם הבנות פנה לרוקח במטרה לחתום על הסכם פשרה. כפי שזה נראה כרגע, הצדדים צפויים להיפגש בקרוב בניסיון להימנע מהליך משפטי ולסגור את הפרטים ביניהם.

השתיים עדכנו את רוקח כי עבור הסכם שכזה הן מוכנות לשלם סכום של כ-30,000 ש"ח ביחד, סכום רחוק מהמספר אותו דורש רוקח. מקורבים מצדו השיבו כי הוא יסרב להתפשר על סכום שכזה. כזכור, לטענתו, הוא הוציא מכיסו כ-40,000 ש"ח רק על תהליך ההכנה של הבנות לתכנית הריאליטי.

נכון לרגע זה, טרם נקבעה הפגישה אך אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, היא צפויה להתרחש בימים הקרובים. עם זאת, נראה כי שני הצדדים מגיעים אל הפגישה מכיוונים שונים לגמרי וסביר כי הפגישה הזו רחוקה מלהיות הצעד האחרון שנראה בפרשה הזאת. 

יוכי אפוליאון בתגובה: "זה לא מעניין אותי, אין לי מה להגיד. כל בן אדם יכול לעשות מה שהוא רוצה, זו מדינה חופשית, זו דמוקרטיה. אני נמנעת מלענות כשטוב וגם כשרע, נמנעת מלהתעסק בצהוב. לא מתכוונת להתנהל איתו על זה במאקו".

קובי רוקח, בעלי סוכנות "מילק", אישר את הפרטים.

יוכי אפוליאון (צילום: אביב חופי)
נמנעת מלהתעסק בצהוב. יוכי אפוליאון | צילום: אביב חופי
לינור פחימה (צילום: ברק פכטר)
דווקא כן ידעה במה מדובר. לינור פחימה | צילום: ברק פכטר
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +