טום באום ושיר אלמליח 

אם יש משהו ששיר חייבת לשדרוג העצמי שלה, עכשיו כשהיא סלבית מן המניין, זה להשתדך לגיי תל אביבי מלא בביטחון שיכניס בה קצת תורה פמיניסטית ופאסון. למרות שהצילומים שלה מראים אחרת, ברור לכולנו שמי שלובשת את המכנסיים בבית אלמליח-כהן זו היא. עם קריירה בנסיקה ובן זוג על תקן אשת כדורגלן תומכת, לא ברור לנו למה אלמליח מתעקשת לתחזק תדמית של אישה קטנה ומסורתית. אנחנו חושבים שיש בה הרבה יותר מזה ואם יש מישהו שיכול להכניס לה ללקסיקון עוד מילים מלבד "פשוטה" זה לגמרי טום. לבאום יש תורה שלמה של אטיטיוד להעביר לשיר וזה בדיוק מה שהיא צריכה כדי לא לבזבז אפילו טיפת מסקרה אחת מקופסת האיפור על הומואיות רעות כמו סתיו וסטלה. שיר, חזרי אחרי טום: פא - טוץ'!

אין תמונה
תחזרי אחרי שיר : פא-טוץ'!

שיר בוכה (צילום: מתוך האח הגדול VIP, שידורי קשת)
אפילו לא מריחת מסקרה אחת, שמעת? | צילום: מתוך האח הגדול VIP, שידורי קשת

שלומית מלכה וסתיו סטרשקו

חבר חתיך ומפורסם? צ'ק. קמפיינים נחשבים מסביב לשעון? צ'ק. גוף לוהט ופנים פראש? צ'ק. אז מה חסר לשלומית? על פניו נראה שכלום אבל לנו מרגיש שהוייב של הפרום קווין ששלומית משדרת זקוק לחספוס ואדג'יות שיגרמו לה להפוך מהחברה השווה של יהודה לשלומית המלכה שהיא. סתיו הוא הליהוק המדויק לשלומית - יחד הן ישחירו על כולן ולכולן ,ובנפרד הן יתחרו האחת על הקמפיינים של השנייה כי בסופו של יום, אין כמו תחרות מבית כדי לגרום לך להתעלות על עצמך. חוץ מזה, גיי בסט פרינד עם מינימום של טעם בחיים לא היה נותן לה להסתובב ברחוב עם תחתוני הביקיני כאילו היא רני רהב. סה טו.

אנחל ודושי חוגגים יום נישואים, יוני 2015 (צילום: אביב חופי)
ממי, ככה עם התחתונים? לא עובר | צילום: אביב חופי

האח הגדול VIP - הרגעים הגדולים של סתיו (צילום: מתוך האח הגדול VIP, שידורי קשת)
מצד אחד מרימה לך, מצד שני משחירה לך | צילום: מתוך האח הגדול VIP, שידורי קשת

עדן בן זקן וגל אוחובסקי

עב"ז כבר בדרך הבטוחה להפוך למלכת השושנים של הקהילה אבל אנחנו חוששים שבערימת הקוביות, השיזוף בהתזה והזקנים המעוצבים, עדן הצעירה עלולה ללכת לאיבוד ולמצוא את עצמה פחות דיווה ויותר זיווה. כדי לדעת איך להתרומם מדרגת הופעת אורח במסיבות של שירזי לדיווה אמיתית, היא צריכה מנטור מנוסה. אוחובסקי כבר ראה כל כך הרבה כאלו בדרך כדי לדעת איך להפוך את בן זקן מ"שלושים שקל" בקריית שמונה למיליון דולר.

עדן בן זקן (צילום: צ'ינו פפראצי)
יש קו דק בין דיווה לזיווה | צילום: צ'ינו פפראצי

גל אוחובסקי תמונת טור (צילום: Ralf Rühmeier)
ואוחובסקי הוא האדם לצייר אותו | צילום: Ralf Rühmeier

מירי רגב ואוריאל יקותיאל

אנחנו מצטערים בפני אוריאל אבל בפניו הצבנו את משימה הקשה מכולן. הסיבה שהוא זוכה לאתגר שהוא מירי רגב הוא כי אנחנו מניחים שאחרי כל כך הרבה בנות שמכרכרות סביבו מאז שהתפרסם ב"מירוץ למיליון", הוא וודאי משועמם מכל העסק הזה. מירי היא בדיוק הבחורה שתגרום לו להתאמץ כאילו הוא הולך על עקבים בפעם הראשונה. מהצד שלה, חבר קרוב מהזן של אוריאל יכול להיות בדיוק הגורם המתווך שמירי צריכה בין העולמות שלה לבין אלו של האמנים-יריבים. עם גיי שמקפיד על העובי הנכון של הסטילטו באותה אובססיביות שבה הוא ממולל את השפם שלו, מירי תוכל להוכיח למתנגדיה שהם טועים לגביה, שמדובר באישה ליברלית ופתוחה. כדי להשלים את המשימה, אוריאל יצטרך לקחת את כל הניסיון שצבר ב"אריסה" כדי להפוך את הכאוס הצעקני הזה לאישה עם סטייל. בהצלחה.

מירי רגב. ארכיון (צילום: מרים אלסטר / פלאש 90, חדשות)
האתגר של עשור | צילום: מרים אלסטר / פלאש 90, חדשות

אוריאל יקותיאל מתוך הקליפ החדש של מרגול
ידע זה כוח ועל פי אריסה, אוריאל הוא האיש הכי חזק בישראל

יעל בר זוהר ומוטי רייף

ליב"ז הפוזיציה הזו לא חדשה - מושיק גלאמין אייש את תפקיד ה"גיי בסט פרינד" שנים רבות לפני שהחליט להקדיש את זמנו ליצירות כמו שרה נתניהו ואינסטבלוק. מאז ההזנחה של מושיק, אנחנו לא יכולים לראות את יעלי לבד ומישהו חייב להיכנס לנעלי השפיץ המחודדות שלו בזמן שגיא זוארץ מזניק מתמודדים בחו"ל. בדיוק בגלל זה אנחנו חושבים שהגיע הזמן שמוטי יפסיק לפזול לצדדים (ובצדדים אנחנו מתכוונים לבר רפאלי משמאל ודודו בר אור מימין) ויקדיש את מרצו ליעל. מפיק העל יכול למלא את החלל שגיא השאיר בארוחות ערב במסעדות, תצוגות של אופנה עילית ואם אפשר, שופינג משותף שירים את ברת הזוהר לדרגת אייקון אופנה מתוחכם. קדימה, השתדכו.

יעל בר זוהר
פוטנציאל לאייקון אופנה מתוחכם

מוטי רייף  (צילום: צ'ינו פפראצי)
רק תפסיק לפזול לצדדים, מוטי. תתרכז באחת | צילום: צ'ינו פפראצי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +