אמש פורסם כי אייל גולן, סאבלימינל ודוד ד'אור עתידים להשתתף בעצרת תמיכה בחייל היורה, אותו חייל שכנגדו יוגש היום כתב אישום בגין הריגה. בינתיים ד'אור הספיק לבטל את השתתפותו אבל כצפוי, היה זה בעיקר שמו של גולן שגרם לסערה ברחבי הרשת ובכלי התקשורת השונים.

בניגוד לגולן, בין הבודדים שהעזו לנקוט עמדה בנושא, איש מהאמנים והסלבס לא הביע דעתו בנושא מלבד אחת - ג'ודי ניר מוזס שלום, אישה שמעולם לא חששה להביע את דעותיה ברבים. הבוקר היא פנתה במכתב מפורט לגולן ברשת החברתית בו היא קוראת לו לחזור בו מהחלטתו.


"אייל היקר, פונה אלייך כאחת שמכבדת, מעריכה ונהנית מאוד מהמוזיקה שלך", כתבה ג'ודי. "מבקשת מאוד שתשקול שוב את החלטתך להופיע בעצרת מחר. אני חושבת, כמו רוב הציבור הישראלי, כי הנושא היה צריך להישאר בצבא, שחבל שדובר צה"ל פטפט את עצמו וגינה את החייל.

אך באותה נשימה אסור לשכוח שהתנהלות כזו, שקוראת תיגר על הרמטכ"ל, יכולה להוביל לאנרכיה. לצבא יש מפקד, אדם משכמו ומעלה. גם אם לדעתי, לדעתך עשה טעות בהתבטאות, אסור לערער עליה בעצרות מסוג זה. עצרות שיכניסו לחיילים צעירים רעיונות נוראיים, שהנה אייל גיבורינו נותן לגיטימציה, רשיון להרוג. קטונתי מלייעץ לך אבל בכל זאת כותבת מאהבה".

מטעמו של אייל גולן סירבו להגיב על הדברים.

ג'ודי ניר שלום מוזס (צילום: צ'ינו פפראצי)
"קטונתי מלייעץ לך". ג'ודי ניר מוזס שלום | צילום: צ'ינו פפראצי
אייל גולן (צילום: אלוני מור)
סירב להגיב לדברים. אייל גולן | צילום: אלוני מור

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם