אחרי שרוב חבריה לבית "האח הגדול" הספיקו להיכנס ללא מעט שערוריות מאז שיצאו מהבית, דווקא בגזרה של אנה בול היה שקט למדי. איזה מזל שזה לא נשאר כך ובול מוצאת את עצמה במרכזה של סקנדל משלה.

הדוגמנית נמצאת כעת בעיצומה של תביעה משפטית כנגד סוכנות הדוגמנות שמייצגת אותה בשנים האחרונות, סוכונת "דיווישיונל", בבעלות שלו דוד ישעיהו שהוא במקרה גם בן זוגה של הדוגמנית והשחקנית יאנה גור.

בול, שמיוצגת בסוכנות מאז שנת 2012, שכרה את שירותיהם של עורכי הדין עו"ד אריק חכים ועו"ד עדי כרמלי ובעזרתם הוציאה מכתב תביעה לסוכנות, בו היא דורשת את ביטול הסכם הייצוג שלה עם הסוכנות.

עוד ב-mako סלבס:

לטענתה של בול, שמתפרנסת מעבודות דוגמנות, היא "חתמה על הסכם עם המשיבה (הסוכנות - י.ה.) תוך הטעייה ותרמית מצידה, ולאחר שהסתירה את האג'נדה המקצועית שלה ולפיה מתכוונים בעליה של המשיבה לצאת למאבק למען שכרן של הדוגמניות בישראל, מאבק שעשה את ההפך ובמקום להניב עבודה רבה ללקוחות המשיבה, הרע את תנאיה של המבקשת והביא אותה למצב כלכלי גרוע".

עורכי הדין של בול טוענים כי "במהלך חודש יוני השנה פרסמה הסוכנות מכתב פתוח היוצא נגד מעצבים ובתי אופנה בטענה שהם עושים שימוש לרעה בתמונות של דוגמניות וכתוצאה מכך, הופסקה או התמעטה זרימת העבודה אל הסוכנות ולמיוצגיה".

עוד טוענים מן הצדה של כי מרגע שיצאה מבית "האח הגדול", ציפתה כי ינצלו בסוכנות את המומנטום ובול תזכה לעבודות דוגמנות רבות וגדולות בעקבות החשיפה לה זכתה, אך בפועל, מה שקרה היה הפוך.

לטענתה, היא פנתה לסוכנות בכדי לבטל את ההסכם לאור חוסר המקצועיות בקידומה, אך זו דחתה את בקשתה והבהירה לה כי היא מתכוונת לקיים את הסכם הייצוג במלואו. עכשיו, כאמור, בול דורשת כי ישחררו אותה מהחוזה לאלתר.

בסוכנות טוענים כי המצב הוא הפוך לחלוטין וכי הדוגמנית זכתה ללא מעט עבודות שנסגרו לה לאחר יציאה מהבית. כמו כן, הגיעו שלל פניות והצעות אליה אך בשל התנהגות בעייתית מצדה, הדברים לא יצאו לפועל. 

ישעיהו, הבעלים של הסוכנות, בתגובה:

 "מה-30/8, שזה יום הגמר של האח הגדול אנה מאכילה אותנו מרורים. מאז ועד היום היא מאיימת שהיא רוצה לעזוב אותנו לטובת סוכנות גדולה יותר. יש לה הסכם שהיא מחויבת לו וכל הטענות שלה מנותקות מהמציאות, אוסף של המצאות והכל יתדיין בבית משפט."

אנה בול ויאנה גור (צילום: צי'נו)
מתים לדעת מה ליאנה יש להגיד בנושא | צילום: צי'נו
אנה בול (צילום: אביב חופי)
רגועה? רק אל תעצבנו אותה | צילום: אביב חופי

  mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +