אין לנו מושג איך זה קרה, אבל און רפאלי כבר הגיע לגיל 18. אנחנו זוכרים אותו עוד כשהיה ילד קטן שמשחק עם ליאונרדו דיקפריו, החבר של האחות הגדולה, בר. אפילו פרסומת הוא עשה איתה כשהיה קטן והנה, הוא כולו גדל.

סתם, אנחנו נורא טאצ'י כשזה מגיע למשפחת רפאלי. בכל זאת, מי נצמד לחיים הזוהרים של בר יותר מאיתנו? למען השם, יש לנו כפתור במקלדת עם השם שלה עליו. אנחנו רציניים. 

מפה לשם, האח הקטן כולו גדול עכשיו ולא יכולנו להתעלם מהצמיחה המשמעותית של מי שבעוד כמה חודשים, כנראה יהיה סלב מסוקר בעצמו. עוד מי שלא התעלמה מהאירוע היא כמובן האחות המסורה.

עוד ב-mako סלבס:

ברבור החליטה לשתף באיחולים המרגשים שלה לאון את מיליוני עוקביה ברשת החברתית, וכך נשמעת ברכת יום הולדת מפי האחות הבינלאומית: "אח שלי אהוב. הייתי בת 12 כשנולדת וממש עזרתי לגדל אותך. אני זוכרת את הצעד הראשון, המילה הראשונה, כיתה א׳, לא מזמן רישיון..

...מאחלת לך כל מה שאני מאחלת לעצמי ויותר. רק שתהיה בריא, מאושר ושמח כל הזמן. אוהבת הכי הכי בעולם." אותנו זה ריגש ובנימה אמוציונלית זו, אנחנו גם מאחלים לשניים את כל זה, ובעיקר מאחלים לעצמנו שמתנת יום הולדת 30 הקרבה של בר תהיה טבעת אירוסים. זהו, אמרנו את זה, לא התאפקנו.

בר רפאלי ואחיה און (צילום: סיון פרג')
גנטיקה אלוהית? נכון | צילום: סיון פרג'
בר ואון רפאלי (צילום: גולי כהן ויניב אדרי )
באק אין דה דייז | צילום: גולי כהן ויניב אדרי

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +