אחרי שבר רפאלי לא קיבלה הזמנה לחתונתם של יאנה יוסף וחברה הטוב לשעבר, ציון ברוך, נכנסנו לכוננות דרמות וסכסוכים לקראת שאר האירועים הבאים עלינו לטובה (רק בגלל שאנחנו שונאים ריבים ורוצים ליישב אותם כמובן, למה מה חשבתם?)

על כן, לא יכולנו שלא להסתקרן מהשאלה מי (לא) יוזמן לחגיגת הברית הקרובה של יאן גולן. במוקד העניין שלנו, כמובן, עמדה אילנית לוי - גרושתו המיתולוגית של אייל ואם שני ילדיו.

 כזכור, לפני כשנה וחצי גולן ולוי היו במרכזו של אחד מהסכסוכים היותר מכוערים שידעה ביצתנו שוחרת השלום בדדרך כלל, עת יצאו זה על זו דרך כלי התקשורות השונים - ואנחנו רצינו לבכות. 

עוד ב-mako סלבס:

אלא שמאז עברו הרבה מים בנהר הדמיוני שבין תל אביב לרחובות, והשניים יישרו את ההדורים - כשלוי אף סיפרה כי ראתה כבר את התינוק החדש ובירכה את ההורים הנרגשים.

ובכל זאת לא ידענו מה יהיה, שכן יישור הדורים לחוד ואירוע יוקרתי ורשמי לחוד - במיוחד לאחר ששמענו שאייל ורוסלנה נאלצו לקצץ כ-300 מזומנים מרשימתם המקורית.

ובכן, הסירו דאגה מלבכם. מסתבר שהזוג המלכותי החליט לשים את המחלוקות הישנות בצד ולהזמין את אילנית לחגוג איתם ועם 1199 האורחים האחרים במקום. 

ועם זאת, יש בכל זאת בעיה - ולא מהכיוון הצפוי. מקורבים לאילנית מספרים שהיא מתלבטת כרגע אם להגיע, לא בגלל שהיא עדיין נוטרת טינה, אלא מפני שפשוט יש כבר לה אירוע אחר באותו ערב, אליו היא אמורה ללכת עם בן זוגה הנוכחי, אלירז שדה.

איך נסכם את זה? בואו נאמר שאולי לראשונה בחיינו, לא היינו רוצים להיות בנעליה של אילנית עכשיו (אבל אנחנו כן מוכנים לבוא במקומה אם זה לא מסתדר, סבבה אייל ורוס?)

אלירז שדה ואילנית לוי (צילום: אור גפן,  יחסי ציבור )
האם אילנית תבחר באלירז? | צילום: אור גפן, יחסי ציבור

אילנית לוי ואייל גולן, הופעה של אייל גולן (צילום: אורי אליהו)
או באייל? מוזיקה דרמטית בבקשה | צילום: אורי אליהו

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +