אם יש דבר אחד שבגינו אייל גולן לא צריך להיות מוטרד, זה בוודאי לכך שהאישה ההריונית שלו לא תאבד שביב מגזרת המופת שלה גם לאחר הלידה. הוכחה נוספת ליכולות של רוסלנה רודינה, קיבלנו גם הקיץ, כאשר המעוברת של אייל המשיכה להציג את החיטובים על ביקיני ללא שום סימן של בטן תפוחה וואט סו אבר.

רוסלנה רודינה
רוסלנה לפני ימי הבטן | צילום: צ'ינו פפראצי

לא חייבים אישור ממנהל הבנק שלה בשביל להכריז שזאת לגמרי הייתה השנה של טהוניה רובל, שתקעה עקב כמגישת טלוויזיה ודוגמנית מדוברת ואפילו הפכה לאישה מאורסת אחרי שחזרה לזרועותיו של מישל מרסיה. אבל כמובן שלצד כל אותם הישגים, טהוניה הייתה ונשארה אחת הנשים הכי לוהטות שיש למרקט שלנו להציע, והמחשה ויזואלית נוספת קיבלנו כאשר היא שלפה את הביקיני ונתנה לשמש לטגן בעוד יום קיץ שיגרתי.

טהוניה רובל בביקיני
טהוניה. שנה מוצלחת עברה עליה | צילום: צ'ינו פפראצי

אחרי שקיץ 2013 עמד כולו בסימן פיגורת המופת של אור דניאל, גם הקיץ החולף סיפק עדות נוספת לכך שאולי מדובר באישה החטובה ביותר בצד הזה של הגלובוס. אחרי שבמישור הרומנטי סיפור הלאבי דאבי עם דור דמרי שייך כבר להיסטוריונים, והבחורה משיקה חבר חדש ולוקיישן חדש להציג בו את הנתונים, זכינו לקבל עוד כמה הצצות ליכולות שלה בבגד ים, כולל ביקיני אחד ורדרד ובלתי נשכח מהחופשה במקסיקו.

אין תמונה
אור דניאל. רוב הזמן בביקיני

לצערנו הרב מעולם לא זכינו לראות את נינט טייב מציגה עסיסיות בביקיני, וגם השנה, כשהיא כבר אישה הריונית לכל דבר, לא חשבנו שנזכה לנס. אבל במקום זה קיבלנו ורסיה חביבה וקצת שונה של המלכה נינה, מתוך הסשן המלא מצילומי קמפיין ההלבשה התחתונה של חברת דלתא, להם היא משמשת פרזנטורית. לצורך כך עלתה טייב על בגד ים שלם (חלום הביקיני עדיין קיים), חבשה כובע ים פרחוני ונכנסה לבריכה עם בטן הריונית קטנה ושלל סבתות נחמדות.

 נינט טייב
נינט. רגע היסטורי | צילום: רפי דלויה

אז נכון שלפני כמה שנים כאשר פרצה בשפגאט אדיר לתודעה, רונה לי שמעון הייתה אמורה להיות אחת מהסלביות הכי מחוזרות בביצה, אבל במקום זה נשארה קצת מתחת לרדאר. כל זה לא באמת משנה אחרי שראינו מה הבחורה הזאת יכולה לחלל כאשר היא מתזזת בביקיני בבריכה ומראה לנו שמדובר בגוף לוהט שחייב להיות ממוקם בצד הנכון של הבילבורד.

רונה לי שמעון
רונה לי שמעון. חזרה בגדול | צילום: צי'נו

שיר אלמליח לא באמת צריכה את החמסין של הקיץ בשביל להציג לעולם את החיטובים, כי אחרי הכול הבחורה עושה את זה בכל ימות השנה, אבל אין כמו חודשי הלחות המעיקים של יולי-אוגוסט בשביל לקבל התרעננות מבורכת מאלמליח חושפת שוב את היכלות בביקיני ובשלל ורסיות.

 

שיר אלמליח
שיר אלמליח על מדי א' | צילום: צי'נו

באמת שלא היה לנו שום בעיה עם הגזרה הקודמת של אדל בספלוב, כאשר תיזזה בעולם עם טום קשתי, אבל הקיץ הזה הבחורה החליטה לקחת את החיטובים לאקסטרים. אחרי שעברה את הבקו"ם והפכה לאזרחית, אדל נפרדה גם מהפחמימות, השילה כמה פאונדים והציגה גזרה חטובה למופת כאשר התהלכה לה בביקיני בחופי תל אביב.

אדל בספבלוב
אדל. השיקה גזרה חדשה | צילום: ראובן שניידר

היא אולי מתמחה בקולינריה וכצלע הנשית של כס השיפוט ב"מאסטר שף", אבל מיכל אנסקי היא פשוט בייב מחוטבת שלא רואה אף בטן שטוחה ממטר. את מה שלא עושה הפריים טיים, עושה הקיץ, וכך זכינו שוב להתענג על הלוק המושלם של אנסקי כאשר היא התהוללה לה בביקיני קטנטן בחוף גורדון ועוררה בנו תאבון מסוג אחר לגמרי.

מיכל אנסקי
מיכל אנסקי. הפתיעה גם אותנו | צילום: ראובן שניידר

עכשיו, שהיא כבר מעוברת ומשיקה הריון טרי, בטח ייקח זמן עד שנחזור להתענג על אסתי גינזבורג משוטט לה באינספור בגדי ים צבעונים. למזלנו הטוב, ממש בתום האביב, דילגה אסתי עם הבעל עדי קייזמן, לחופשה מפנקת בתאילנד, שם זכינו לקבל ממנה כל יום הצצה חטובה אחרת על הגזרה ההורסת.   

אסתי גינזבורג בביקיני בקוסמוי
אסתי. לא נזכה לראות תמונה כזאת בקרוב

האחות הצעירה של טלי כבר מזמן השאירה עשן סמיך של לוהטות על האחות הגדולה, ומי שרצה להפקיד את הקביעה הזאת מוזמן להציץ על שיר מורנו בזמן ביקור סולו בחוף הים, כשהיא מציגה כישורים מופלאים שהופכים אותה לאחת הנשים הכי לוהטות של השנה החולפת.

 

שיר מורנו פפראצי
שיר מורנו. כבשה אותנו בגדול | צילום: ראובן שניידר