נתחיל בתודה לאליאב אוזן שמאתגר את האופן שבו אנחנו מסקרים יחסים הרומנטיים. מאז המשולש עם דנית גרינברג ונופר מור, חשבנו שכבר נשתעמם מסיקור זוגות אחד על אחת סטנדרטיים כאלו.

אז איזו מזל שבעולם יש גם את חן טל? מהרבה סיבות, כמובן, אבל זו שמעניינת אותנו היא זה שהצלע השלישית בקשר הסבוך שלו עם נופר זו כבר לגמרי היא.

אחרי שהצגנו בפניכם לפני כחודש את ההתקרבות המחודשת של האקסים כשזו הגיעה להתקעקע אצל אליאב, נראה שחן טל מתגעגעת לא רק לאליאב, אלא גם למחט הקעקועים וכעת היא שוב מגיעה לפרויקט קעקוע נוסף.

עוד ב-mako סלבס:

הפעם קיבלנו סט תמונות חדש של השניים מבלים בגפם, כשבשלב מסוים לביקור הצטרף גם אחיו הצעיר של אליאב. נשמע אינטימי? ברור. נופר לא הולכת לאהוב את זה? ברור 2. הכיתובים הרומנטיים מתחת לתמונות בטח לא מוסיפים לאווירה.

אז מה בדיוק קורה כאן? אנחנו רק יכולים לספר כי מאז שנופר נסעה לחשוב על היחסים עם אליאב, נראה שהדבר היחידי שהיא הולכת תתגעגע אליו בקרוב זה האייטמים בביקיני שלה שהעלינו, כי תפנית חיובית ביחסים בין השניים אנחנו לא רואים שהולכת לקרות פה.

עצוב לנו? קצת כן. אבל אם נופר רוצה להתעודד אצלנו, נגיד בצורת בלוג, אנחנו לגמרי מוכנים להיות האוזן הקשבת שלה ואפילו לספק לה איזה כדור בלבול אחד או שניים לשיפור מצב הרוח.

אין תמונה
אינטימי משהו?
אין תמונה
יכולים לראות את זה קורה
אין תמונה
בסשן הקודם. גם אז היה צמוד

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +