עריסה? עגלה? מוצץ? למי אכפת מכל אלה. בחודש השביעי להריונה הראשון, רוסלנה רודינה הולכת על הכנות הרבה יותר גדולות ומשמעותיות עבור העתיד שלה כ-soccer mom מן המניין: היא עברה את מבחן התיאוריה.

רודינה, שמתחזקת בטן קטנטנה להפליא ברמה שגורמת לנו לתהות אם היא בכלל בהריון, השקיעה בחודשים האחרונים את מרצה וזמנה בסיום לימוד שיעורי הנהיגה ובהתכוננות מסיבית לתיאוריה.

אז עכשיו כבר אפשר להגיד בשעה טובה, כי אחד הדברים שעומדים בינה לבין רישיון נהיגה כבר מאחוריה. רודינה עברה את בימים האחרונים בהצלחה את המבחן התיאורטי, ובימים הקרובים תיגש למבחן המעשי ותיישב מאחורי ההגה בפעם הראשונה בחייה.

עוד ב-mako סלבס:

אם הכל יילך כמו שצריך, עד הלידה היא כבר תוכל לנהוג לבד ולעבור עם התינוק שלה מקניון לפארק במהלך חופשת הלידה, בלי להיות תלויה באיש. כידוע, נהגים חדשים מתחת לגיל 24 מחוייבים לנהוג עם מלווה למשך חצי השנה הראשונה, אבל רוסלנה כבר ציינה 24 שנים על פני הכדור.

הנה היא לפניכם, חוגגת את ההישג הטרי ומתכוננת למבחן המעשי, וכנראה גם לרכב החדש שתקבל לכבוד הרגע המרגש. בינתיים. שימו לב בעיקר לאזור הבטן הבלתי נראית - נשבעים שהיא כבר בחודש שביעי.

רוסלנה רודינה (צילום: ברק פכטר)
תזכירו לי מה אומר תמרור אדום? | צילום: ברק פכטר
רוסלנה רודינה (צילום: ברק פכטר)
סבבה, נזכרתי. שאלה הבאה | צילום: ברק פכטר
רוסלנה רודינה (צילום: ברק פכטר)
מה הסיכוי שהטסטר יזהה אותי? | צילום: ברק פכטר
_OBJ _OBJ

צפו בתצוגה השנתית של קסטרו

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +