עכשיו, אחרי ששתינו הרבה מים והתאושננו מהמפגש-שהסתיים-בעזיבה-משותפת של אליאב אוזן ודנית גרינברג במסיבת הברית של יאן גולן, הגיע הזמן לראות איך בדיוק הכל התחיל.

זה קרה כאמור בחמישי האחרון, כשדנית וחברתה הטובה אנה בול הגיעו לאירוע המסוקר כמראיינות עבור התכנית "בקטע טוב" של ערוץ 24. מה שכנראה לא נלקח על ידן בחשבון (או שאולי דווקא מאוד כן?) היה העובדה שגם אליאב עתיד להגיע למקום.

כך קרה, שבין שלל המרואיינים שפסעו על השטיח האדום, נפגשו להם המראיינת דנית עם המרואיין אליאב - מה שגרם לשניים לחייך במבוכה ולנו לדפוק את הראש בשולחן.

השיחה, שהתחילה בחילופי "מה נשמע?" מסורבלים, קיבלה תפנית לא צפויה כשדווקא אנה הרימה את הכפפה - ושאלה את אוזן האם האירוע עושה לו חשק לילדים.

עוד ב-mako סלבס:

חשבתם שאליאב יסתפק ב"כן", "לא" או "אולי"? תחשבו שוב. "אני עובד על זה עכשיו", אמר המקעקע בטון מתגרה משהו, ואז, כשאנה שאלה אותו את השאלה המתבקשת, "עם מי?", ענה אליאב את התשובה שהנחיתה על כולנו משקולת של חמש טון: "עם דנית".

גרינברג, שכנראה לא הבינה מאיפה זה נפל עליה, החליטה לזרום עם הבדיחה. "כן, זה נכון, שכחתי לספר לך" אמרה לאנה, ואנחנו לא ידענו אם לצחוק או לבכות.

אנחנו כבר יודעים שהשניים עזבו את חגיגת הברית המפוארת ביחד, אז מי יודע - אולי עוד יש סיכוי כזה. מה שכן, דנית נסעה לחו"ל מטעמי עבודה ותשוב רק עוד מספר ימים ארצה, אז אם וכאשר תתפתח לה פה הזוגיות הזו כנגד כל הסיכויים - זה יצטרך להמתין קצת.

אגב, בתוך כל ההמולה שכחנו להתייחס לפן שמוסיף עוד יותר דרמה לכל האירוע - ואנחנו מתכוונים לכך שבמקום נכחה לא אחרת מאשר נופר מור. טם טם טם.

ספק אם בתוך המוני האנשים היא עקבה אחרי ההתפתחויות, אבל אפשר להניח שהיא עודכנה מאוחר יותר. איך שהיינו רוצים להיות זבוב על הקיר באותו רגע. 

ברית יאן גולן
זוכרים? כך זה המשיך
דנית ואליאב עוזבים ביחד
וכך זה הסתיים. מה הם עוד מכינים לנו? | צילום: שמאל: אביב חופי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +