מי שלא הכיר את הזמר "ראובן המלאך" (כך במקור, נשבעים) בדלת האחורית של המוזיקה המזרחית, קיבל אותו בפריים טיים של ערוץ 2 באודישן בתכנית "הכוכב הבא".

ראובן ביקש לחשוף את עצמו לקהל הרחב ולהיכנס לנבחרת התכנית. אז נכון שממש לא מדובר באייל גולן ואפילו לא במושיק עפיה, אבל מסתבר שלזמר המלאכי יש לא מעט מעריצים ברחבי הארץ.

אחד שכן אמור לזהות את השם הוא השופט אסף אטדגי, שחוץ מחובותיו השיפוטיות, גם מתפקד כמנהלו האישי של עומר אדם, איתו ראובן עבד בעבר ולו כתב.

עוד ב-mako סלבס:

מה שהיה נדמה לראובן כנקודת פתיחה מעולה, הפך למה שסתם את הגולל על דרכו הקצרצרה של ראובן בתכנית כאשר אטדגי, היחידי שהכיר קודם לכן את ראובן, היה גם השופט היחידי שלא העביר את ראובן הלאה.

כבר ברגעים שאחרי נראה היה שראובן מופתע ממהתרחשות, אולם על במת הכוכב הבא הוא בחר להגיב דווקא באיפוק. אבל האיפוק הזה נעלם כלא היה יום לאחר שידור האודישן המדובר, אז החליט ראובן להגיב מאוד לא באיפוק בעמוד הפייסבוק שלו.

"אני כועס על על זה ששלושה זמרים שיושבים בפאנל השופטים העבירו את ראובן המלאך כי הם מבינים במוזיקה, ואסף אטדגי לא מבין כלום במוזיקה. הכעס שלי אליך הוא דבר אחד פשוט, קיבלתי במה לפרגן לז'אנר שלנו, אתה פשוט לא פירגנת לז'אנר שלנו.

"מי כמוני יודע שאם ישימו אותי בתור שופט ואתה היית בא להיבחן באודישן אני הייתי בטוח מעביר אותך, בגלל שאני מכבד את הז'אנר שלי. אתה פשוט רמסת את הז'אנר. אתה חושב שאתה יודע הכל, אתה לא יודע כלום. ואם קרן פלס אמרה שאין לך מושג במוזיקה מזרחית, אז לקרן פלס אני מצדיע.

"אתה פשוט בנאדם שלא יודע לכבד את עצמו ואם עומר אדם שומע אותי אני חושב שהוא צריך לתת לך בעיטה ולהעיף אותך כי הוא לא צריך אותך בתור מנהל, אתה רק הורס אותו והיום אני מבין למה עומר לא רוצה להיות בצד שלך. ואל תשכח שעומר אדם ועוד הרבה כמוהו גדלו על ראובן המלאך...".

אם זה נראה לכם כאילו שראובן פרק את הזעם שלו על אטדגי וכעת יכול להמשיך הלאה בחייו - תחשבו שנית, כי המלאך החליט לחשוף צד הרבה פחות מלאכי בראיון אישי איתו שיעלה הערב במגזין mako. יהיה שמח.

אטדגי בתגובה: "אני מאחל לראובן המלאך המון הצלחה בהמשך הדרך".

אסף אטדגי (צילום: אביב חופי)
עם ראובן התעסקת, עמוק הסתבכת | צילום: אביב חופי
עומר אדם בהאנגר (צילום: שרון רביבו)
איך הבעיטת וולה שלך? | צילום: שרון רביבו

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +