בזמן שהמפלגות השונות עושות ככל שביכולתן לגרוף קולות ולצרף את מיטב הסלבריטאים לשורותיהם, נראה שדווקא יאיר לפיד ומפלגתו פחות מתרגשים מכל העניין הזה. אולי כי הם בטוחים שיאיר עדיין סלב בעצמו?

כך או כך, הבוקר ניסו אלירז שדה ומאיה בצלאל, מגישי התוכנית מעירים את המדינה ברדיו לב המדינה, להעלות לשידור את יו"ר מפלגת "יש עתיד"  לשידור חי בכדי לשאול אותו בנושא העלאת השכר של חיילי החובה.

מתברר שליו"ר עצמו השניים לא הצליחו להגיע ישירות (ועל זה אנחנו לא מתלוננים), וכשהתבקשו לפנות לדוברת שלו, עשו זאת בחפץ לב. אלא ששזו שמעה כי היא בשידור חי, מלמלה משהו לא ברור וניתקה לשדרנים את הטלפון.

עוד ב-mako סלבס:

כדי לוודא שלא מדובר באי הבנה, ניסו בצלאל ושדה לתפוס את הדוברת שוב במהלך הפסקת הפרסומות. כשהיא ענתה שוב, הסבירו לה את שקרה ובתגובה היא טענה כי היא הבינה וכי היא לא מעוניינת לדבר וניתקה שוב.

שדה ובצלאל, מצדם, ממש לא נשארו חייבים. אלירז ניצל את חשבון האינסטגרם שלו, בו יש לו אלפי עוקבים, על מנת להעביר מסר ברור במיוחד ליאיר לפיד. "הודעה חשובה ליאיר לפיד!!! ניסינו להשיג את תגובת "יש עתיד" בנושא העלאת השכר חיילי החובה. את היו"ר לא ניתן להשיג, והדוברת מנתקת בגסות. חבל. #ישעתיד או שאין?".

הדר דוברת המפלגה בתגובה:

"אני לא מגיבה בעניין הזה."

יאיר לפיד (צילום: ברק פכטר)
חבל יאיר, אלירז ידוע בניצחון בויכוחים | צילום: ברק פכטר
אין תמונה
הפוסט של שדה באינסטגרם

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +