אחרי שנתיים וחצי של זוגיות צמודה, החליטו בר רפאלי ועדי עזרא לעלות שלב ביחסים ולהתחתן. מקורבים לשניים מספרים כי לא מדובר בהצעה מסורתית אולם השניים לגמרי מתכוונים לעמוד יחד תחת החופה.

"הוא שאל אותה אם היא רוצה להתחתן והיא אמרה כן", אמרו אותם מקורבים. ל-mako סלבס נודע כי הצעת הנישואים לא כללה כריעת ברך וטבעת. "הם לא רוצים לעשות מזה עניין גדול. הם מאוהבים וזה מספיק להם".

הצהרת הכוונות התרחשה ממש לאחרונה ומאז השניים מקפידים לשמור על כך בסודיות מוחלטת. עד עכשיו, כמובן. "הם לא מספרים לאף אחד, זה משהו שלהם. רק לקרובים ביותר".

פתיחת השנה החדשה בהחלטה על מיסוד היחסים באה לאחר שהשנה החולפת הייתה שנה תקשורתית קשה עבור השניים, אז החלה סערת מיק ג'אגר. כזכור, נטען בתקשורת כי עזרא התייחס בצורה משפילה לרפאלי לאחר שהתקנא בקרבתה לג'אגר, מה שיצר בין השניים מריבה קשה שהובילה לנתק.

כפי שדיווחנו לכם בעבר, זה ממש לא מה שקרה. "היה ויכוח בין זוג, כמו בין כל זוג. זה רק אותן נשמות טובות שרצו להפריד ביניהם". אמר מקורב אליהם באותו זמן.

בתחילת היחסים, השניים ישנו זה אצל זו, אולם מאוחר יותר באותה השנה, כפי שסיפרנו לכם לראשונה, השניים עברו לגור יחד. בנובמבר הם החליטו לעבור לגור יחד בדירה משותפת בפרויקט היוקרתי W בוטיק בתל אביב, הסמוך לדירתה הקודמת של רפאלי. 

עוד ב-mako סלבס:

בר (29), מהטופ מודלס המצליחות בעולם, שותפה בחברות קרולינה למקה והודיס, מנחת התוכנית אקס פקטור ועוד אינספור פרויקטים נוספים, ואיש העסקים עדי עזרא (40), יו"ר קבוצת נטו (טיבון ויל, ויליגר, שלושת האופים), מענקיות המזון בארץ, הנחשב לאחד מאנשי העסקים המובילים במדינה, החלו לצאת בשנת 2012 בחודש יולי, כאשר בהמשך השנה הזוגיות יצאה לאור. 

השניים הכירו דרך חברים משותפים כאשר בחודש פברואר בשנת 2013 השניים נפרדו במה שנדמה היה לסובבים אותם כפרידה סופית. כמעט שנה לאחר מכן, במסיבת הסילבסטר שערכה בר באוטו בר בתל אביב, עזרא הפציע והקשר בין השניים חודש. השניים, כפי שנחשף כאן לראשונה, שבו זה לזרועות זו. עניין שיצא לאור כשעזרא נצפה בשעות הבוקר המוקדמות יוצאת מביתה של רפאלי במגדלי היוקרה בתל אביב.

לאחר שנים רבות בהן כל צעד ושעל של רפאלי מסוקר בתקשורת המקומית והעולמית כאחד, הזוגיות בין השניים משכה תשומת לב רבה. מאז יחסיה עם ליאונרדו דיקפריו, רפאלי לא נראתה במערכת יחסים כה מחייבת. בניגוד לעבר, היחסים עם עזרא היו יציבים, מתוקשרים כאשר בר מפגינה את אהבתה כלפיו בתקשורת ובכל מקום בו היא נשאלת עליו.

היה זה רק עניין של הזמן עד שהשניים יעשו צעד כזה. לא אחת רפאלי טענה שעזרא הוא האחד בשבילה. קשה שלא להבין את הדיסקרטיות עליה השניים מקפידים בנוגע להחלטתם להתחתן. בכל זאת, מדובר בזוג המסוקר ביותר במדינה, כזה שלא אחת גם מופיע באתרים הנחשבים בחו"ל. עכשיו כל מה שנותר לברר זה מתי, איך ואיפה. אנחנו על זה, אל דאגה. 

ציפי לוין-רפאלי בתגובה: "אני לא מגיבה על זה, סורי".

בר רפאלי ועדי עזרא חוגגים (צילום: שרון רביבו)
הקשר ניצת מחדש. בר ועדי בסילבסטר | צילום: שרון רביבו

בר רפאלי ועדי עזרא בתאילנד
מחויכים בתאילנד

בר רפאלי (צילום: mako)
ובמיקונוס | צילום: mako

בר רפאלי (צילום: Splashnews, splash news)
וגם בפריז. תודה לאל על הפפראצי | צילום: Splashnews, splash news

_OBJ

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +